Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvői fényképezés mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvői fényképezés mikor szokott lenni?

Figyelt kérdés
Az esküvőre a gyülekező 15:30 kor lesz. Akkor mikor szoktak?
2012. júl. 15. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Több verzió is van. Általában reggel letudják a fodrászt, kozmetikus és utána.
2012. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A menyasszony azt akarja, hogy már 8 kor legyen. De én félek, hogy addig tönkremegy a smink meg a frizura. Koszorúslány leszek
2012. júl. 15. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A 8 tényleg elég korán van, van valami terve addig még? A helyébe én 11 előtt nem csinálnám, vagy ha még korábban akkor 10.
2012. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi... Gondolom utána pihenni akar vagy nem tudom
2012. júl. 15. 18:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-kor lesz a szertartás, 2tôl fotoznak. 8kor még az éttermet fogom díszíteni, nemhogy hajam, sminkem, ruhám legyen :))
2012. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vajon hogy mondhatnám meg a menyasszonynak hogy ez igy nem jó?
2012. júl. 15. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:

HÁnyra megy fodrászhoz meg kozmetikushoz?

Mond meg neki hogy lehet jobb lenne ha többet próbálna aludni mert egész nap talpon kell majd lennie. főleg ha nem kell messzire menni a fotózáshoz, felesleges olyan korán.

Ülj le és mond el neki a véleményed, gondolom nem fog érte megsértődni.

2012. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szerintem hatra megy fordászhoz. De az a baj, hogy nagyon makacs. Meg neki a sminkese a vendégek között lesz szóval neki ha ugy van tud rajta korrigálni de nekem nem:S
2012. júl. 15. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez a TE napod lesz, vagy az Ő napja?


Ha neki így a legkényelmesebb, akkor butaság lenne tőle csak az egyik koszorúslány miatt változtatni.


Inkább kérd meg, hogy a sminkese majd a te sminkedet is igazítsa meg egy kicsit,

vagy beszélj a saját sminkeseddel, hogy tanítson meg pár trükkre, hogy magad is felfrissíthesd a sminkedet.

A hajadnak pedig ki kell bírnia. Úgy kell megcsinálni.

2012. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs probléma, ha neki így a jobb, biztos csak azt akarja, hogy ne kelljen sehova rohanni, és dél körül, amikorra kényszerűségből szokták tenni a fotózást, a legrosszabbak a fények, felülről jön a fény és csúnyák az árnyékok az arcon. Nekünk nem az esküvő napján volt a fotózás, hanem előtte hét közben késő délután. Szuperek lettek a fotók. A saját sminked pedig te is meg tudod igazítani magadnak ha kell, nem kell, hogy tökéletes legyél, elég ha a menyasszony hozza a legjobb formáját, inkább segíts neki mindenben ha koszorúslány vagy.
2012. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!