Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet bátyámék lagzijára?

Figyelt kérdés

A testvérem és a menyasszonya elég pörgős egyének, mégsem azok a felvágós, nagy dínom-dánom kedvelő alkatok. Vidéki, sátras lagzit terveznek, úgy 60-80 fővel. Mivel szeretik a hagyományos dolgokat, így a téma adott, de sajnos pénzügyileg nincsenek nagyon eleresztve, ezért nem lesz semmi "különlegesség". Én még elég fiatal vagyok (17 éves), de gondoltam, hogy valami (nem túl költséges) aprósággal feldobom a nagy napjukat, ami nem is az a nagyon falusi stílusú, mégis hangulatos, aranyos ötlet.

Szeretnék venni nekik egy vendégkönyvet (felénk nem ismert szokás lagzikon, a többség szerintem még nem is halott a dologról), amibe a násznép beleírhatná jókívánságait, ezzel is egy szép és maradandó emléket biztosítva bátyáméknak. Én [link] erre gondoltam.

Szerintetek jó ötlet? És maga a könyv tetszik? Nem szerettem volna giccseset, és ez elég aranyos.



2012. júl. 12. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ügyes,ötletes vagy! Szép a könyv nagyon!:)
2012. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Jó ötlet, de nekem ez személy szerint pont nem tetszik. Valahogy nekem olyan kislányos. Szerintem egy kicsit komolyabbat, elegánsabbat válassz.
2012. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem jó ötlet, felénk mostanában kezd szokássá válni, és tapasztalataim szerint örülni szoktak neki. Tényleg szép emlék, később jó érzés lesz visszaolvasni. Szóval hajrá! :)


A belinkelt könyv nekem egy picikét túl giccses (a lepkék miatt), én kicsit egyszerűbbet választanék, de amúgy szép, igényes, szóval ha neked ez tetszik, akkor vedd meg ezt - mindenkinek más az ízlése, lehet hogy a menyasszony imádni fogja. :)


23/L

2012. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

A lepkék nagyon nem az én világomat képzik, én például a rózsaszíntől is hányingert kapok. Viszont a menyasszony elég lányos, tesómat pedig nem fogja érdekelni a díszítés, ezért gondoltam erre. :)

2012. júl. 12. 18:36
 5/21 A kérdező kommentje:

Még esetleg ezen gondolkoztam.

[link]

2012. júl. 12. 18:38
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem első jobban tetszik,ez olyan mamis:D
2012. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Az ötlet szerintem nagyon jó. Az első könyv szerintem pont giccses, ne haragudj.

A második viszont klassz. Azt válaszd :-)

2012. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
nekem második jobban tetszik :D
2012. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én is a csipke erőltetettsége miatt voksolok az elsőre - fiatalosabb.
2012. júl. 12. 18:41
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

És ez? Ez is az oldalon van.


[link]

2012. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!