Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az eljárás vagyis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az eljárás vagyis hogy fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
párommal lassan 5 éve eggyüt vagyunk és már el is jegyeztem! Ö már pedzegete többször is a dolgot hogy bármikor hozzám jönne csak én eggyenlöre vaciláltam eddig! Viszont megért bennem az elhatározás csak nem tudom miként fogjak hozzá. Sima anyakönyvezetöi esküvöt akarunk mert pénzszükében vagyunk meg mind a ketten utáljuk a tömeget és a felhajtást! Viszont én ezt meglepetésnek szeretném és az érdekelne hogy mi az eljárás ilyenkor vagy hogy megoldható hogy ez meglepetés legyen?
2012. jún. 12. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem oldható meg. Együtt kell bemennetek az anyakönyv vezetőhöz bejelenteni a házasodási szándékotokat.
2012. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De valami idöpontot nem kell eggyeztetni? Vagy csak simán fogjuk magunkat és séta alkalmával besétálunk hogy házasodni akarunk? És kell fizetni vmit vagy ? vagy hogy mükszik ez az egész mert nagyon nem vágom!
2012. jún. 12. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Megfogod a párod kezét. A zsebedben ott lapul mindkettőtök személyi igazolványa, anyakönyvi kivonata.

Bementek az anyakönyvvezetőhöz aki felveszi a jegyzőkönyvet házasság kötési szándékotok bejelentéséről.

Ha nem első házasság akkor válási végzést is vinni kell.

Kiválasztotok egy nektek megfelelő időpontot. Ha hétköznap szeretnétek akkor ingyenes, szombaton fizetni kell érte.

2012. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tehát semmikép sem lehet meglepetés! Bakkker! De azért köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 12. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet meglepetés, hogy elviszed az anyakönyv vezetőhöz bejelenteni a szándékot, csak legyenek a papírok nálad.:)
2012. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ha bemész, attól a dátumtól számítva minimum 1hónappal (maximum 6tal) későbbre írnak csak be.


ha csak ketten, két tanúval mentek, hétköznap, akkor ingyenes, ha szombaton, azért már fizetni kell.



ha mondjuk ma elmész bejelentkezni, akkor legelőbb 07,12-én házasodhattok

2012. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most mondjuk ö alszik én galád modon elemelem a személyit SZépen fogom magam besétálok az önkormányzatra(5 perc se) akkor én soloban kérhetek idöpontot vagy akár egyedül is? vagy magához az idöpont egyeztetéshez is 2 meber 2 személyivel kel hogy menjen?
2012. jún. 12. 18:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
pírokat kell aláírnotok, mindketten kelletek hozzá, ebből sajna nem tudsz meglepit gyártani, hacsak a bejelentkezés nem az. de én mint nő azon ugyanúgy elsírnám magam, mint már magán a titkos lagzin. de jó arc vagy, h ezt így kitaláltad :))
2012. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg nem működik az esküvő meglepetésként, de a házasságkötési szándék bejelentése is lehet meglepi, én örültem volna neki. :)
2012. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi csak sajnos elkeseritő hogy nem tudom igy meglepni! Akkor az idöpont kéréshez elég csak személyit vinni? vagy kell Szül.any.kivonat is? Mert ezekután megelégednék avval is hogy az idöpont kérés legyena meglepetés csak ha kell anyakönyvi kivonat akkor ez is ugrik mert az meg a muterjánál van. és sajnos csoro srác létemre nem tudok jobb meglepetést kitalálni! :(
2012. jún. 12. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!