Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a meghívón nincs infó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a meghívón nincs infó, akkor meg lehet kérdezni a párt, hogy mit kérnek esküvőre?

Figyelt kérdés

A párom egykoron legjobb barátja megnősül. Most is nagyon jóban vannak, de évek óta más városban élnek, elég messze, így persze nincs mindennapi haverkodás. Augusztusban lesz az esküvő. A meghívón nincs arról semmi, hogy ajándékot vagy pénzt kérnek és ajándéklistáról sem tudok.

A párommal összesen kb 30.000fT-ot tudunk erre áldozni, több sajnos nem telik. Egyrészt hogyan osszuk be? 10 a menyasszonytáncra(gondolom lesz, vidéki lagzi) és 20 ajándékra? Másrészt a párom megkérdezheti, hogy ajándékot kérnek-e és ha igen mit vagy inkább pénzt adjunk? Ez ciki? Nem feltétlen a páromnak, hanem a srácnak mondjuk.

Hülyeséget vagy felesleges dolgot nem akarok venni. Az is lehet, hogy kevés a 30ezer, de egy fizuból ennyit tudunk kiszorítani.


2012. jún. 5. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Penzt adjatok, az ajandek soha nem olyan amit az ember maganak venne.
2012. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
30.000 nem kevés. persze, hogy megkérdezhetitek. azt is, hogy lesz -e menyecsketánc, vagy nászajándékba adjátok amit adtok. nekem jol is esett, hogy rákérdeztek, így mindenkinek minden tiszta.
2012. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Készítsetek egy ilyen pénzfát.

[link]

2012. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Vegyetek egy mikrót 8000-ért,a maradék meg jó lesz nektek.Ha nem tetszik,akkor tehetnek egy szívességet.
2012. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak évek óta együtt élnek a lánnyal(akit amúgy mi nem olyan nagyon ismerünk) albérletben, pár év múlva akarnak külföldre menni. Szóval háztartási dolog lehet nem is kell nekik.

Mennyivel egyszerűbb lenne, ha lenne a meghívón erről 2 sor és tiszta lenne minden.

2012. jún. 5. 10:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném mit kérnek nem ciki ez.

Inkább mint hogy legyen 3 mikrójuk és 4 étkészletük.

2012. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Azért cinkes lenne a meghívóra ráírni, hogy "pénzt hozzatok".
2012. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki megkérdezni, nem is kevés a 30e szerintem pont elég. (Tőlünk most kérdezte épp egyik rokonom, jóban vagyunk és azt mondta választhatok meglepi és pénz között, nem mertem a pénzt kérni, pedig lehet hasznosabb lenne, azt hiszem ő a meglepit akarja inkább :))
2012. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Mi se írtuk rá, megkérdeztük, megmondtuk, hogy pénzt szeretnénk. Két éve együtt éltünk akkor és már volt egy gyerekünk is.

A harminc ezer szerintem nem kevés. Általában 10 ezret szoktak fejenként számolni vagy "elvárni". A többnek örül az ember, a kevesebbet meg tudomásul veszi. Szerintem illik ismerni annyira a násznépet, hogy az ember tisztában legyen azzal, hogy valakinek a jelenléte is már komoly nehézségek árán jön csak össze.

Hogy lesz-e menyasszonytánc, azt azért kérdezzétek meg előre.

2012. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*megkérdezték

Bocs, elírtam.

2012. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!