Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívót egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívót egyszerű fehér borítékban is átadhatunk? Illik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Illik vagy sem,mi abban adtuk át,annyi hogy egy halvány képet rányomtattunk (egy kis rajz egy párról,semmi extra).

Nyomtatónk tud ilyet,semmibe nem került,mégsem sima boriték,és a sima fehér boriték 5 Ft,mig a mintás...borzalmas drága

2012. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Az a sima postai szerintem nektek lenne kényelmetlen, egyel drágább verzió van ami lehet sima fehér, de látszik, hogy igényesebb. Csak egyszer van ilyen.:) (Reméljük!:))
2012. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk mindenki sima boritekot hasznal nem a boritek a lenyeg, hanem ami benne van...:-S
2012. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Á, értem, csak az a hasznos, aki ugyanazt gondolja amit te. Akkor kár kérdezni, már döntöttél.
2012. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod kedves utolsó? Választól függetlenül mindenkinek ment a zöld kezecske...
2012. máj. 25. 14:54
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Bocs, most már ott a jele, az előbb még nem volt... nem mintha azért vélaszoltam volna, és nem mintha kötelező lenne felpontoznod, csak olyan fura volt, és kicsit rosszul esett. De ma én nagyon nyomi vagyok, nagyon fáj a fejem, és iszonyat rossz kedvem van, igazán nem kellett volna ezt a megjegyzést beszúrnom, nem is szokásom.
2012. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Én vettem a meghívó színéhez passzoló borítékot (lila), és ebben adtam át a meghívót személyesen. Akinek viszont postán küldtük, annak egy kicsit igényesebb fehér borítékba tettem, illetve pecsételtem egy gyűrű-mintát rá.
2012. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 loorien ***** válasza:
68%
Mi kaptunk mar igy meghivot, de mar fogalmam sincs kitol, mert nem ez a fontos! Az, hogy ki min szeretne es min tud sporolni, az a par dontese, a vendegeknek megtiszteltetes, hogy meghivjak oket a nagy napra, s senkinek nem szabadna ilyesmin fennakadni!
2012. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi újrahasznosított borítékot és papírt használtunk, és majdnem mindenki eljött, akiket meghívtunk (szóval nem hiszem, hogy lenne összefüggés). Sőt, még volt olyan, aki meg is jegyezte, hogy milyen klassz ötlet az újrahasznosítás. Persze nem olyan szép, mint egy nem újrahasznosított, az emberek elteszik emlékbe, stb. De az, hogy milyen a boríték... Nem ez alapján ítélem meg a párt, hisz régóta ismerem azokat, akiknek az esküvőjükön voltam. Egyébként, ha fel akarod dobni, vegyél egy nyomdát, vagy csinálj krumpliból, és máris egyedi lesz. Egy bohókás meghívóhoz szerintem nagyon illene! :) 28N
2012. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is simában osztjuk őket, mert saját készítésű a meghívó, így a borítékkal senki nem foglalkozik...
2012. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!