Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a különbség a szalagavatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szalagavatós és a menyasszonyi ruha között?

Figyelt kérdés
Mert én pl az abroncsos menyasszonyi és a szalagavatós között nem látom a különbséget..

2012. máj. 16. 01:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy én láttam, sok szalagavatós elég rövid. Majdnem bokáig érő. Talán azért mert könnyebb benne táncolni, vagy csak hogy meg legyen különböztetve, hogy ez menyasszonyi, az meg szalagavatós.
2012. máj. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Igazából semmi kb, vannak persze jóval csicsásabb menyasszonyi ruhák, azt szalagavatóra nem veszik fel nyilván. De lényegi különbség nincs, én is anno menyasszonyi ruhankölcsönzőből béreltem az enyém.
2012. máj. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nincs különbség, éjfél után minkettő lekerül. Remélhetőleg.
2012. máj. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Azért egy szalagavatós ne kerüljön már le.

Legalábbis jobb esetekben nem szokott... :)

2012. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nyílván azért nem látod a különbséget, mert a fejre nem koncentrálsz, csak a ruhára. :) A FÁTYOL (esetleg a koszorú, csokor hiánya) a különbség! Menyasszonynál általában van fátyol, nagyon ritkán nincsen, szalagavatón még életemben nem láttam, hogy valaki fátyolt viselt volna a fehér ruhájához.


Egyébként nagyon sok helyen nem is tiszta fehér a szalagavatós ruha, éppen azért, hogy erősebben elválasszák a menyasszonyi ruhától.

2012. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Azért szalagavatós, mert egyszerűbb, és uszály nélkülibb. Általában a menyasszonyi ruhák csipkéses, berakásos, habos, uszályos, fátyolos, csilivili (hiszen még is csak egy napon hordasz ilyesmit!).


Ezért is olcsóbbak. Ez persze nem azt jelenti, hogy esküvői ruhának nem használhatod, mert vannak modellek, amik kifejezetten uszály nélkülieket gyártanak.


Szóval rajtad áll vagy múlik, hogy milyen veszel. No meg a pénztárcádon.

2012. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Viccen kívül: a menyasszonyi ruha drágább. Ugyanazért a ruháért sokkal többet elkérnek, ha esküvőre viszed el, mintha szalagavatózni.
2012. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

a szalagavatós ruhák a kiselejtezett menyasszonyi ruhák, azok amiket már rengetegszer hordtak

A menyasszonyi ruhákból mindig csináltak új kollekciókat és pl. a 2004-es kollekciót már nem adják ki menyasszonyi ruhaként hanem szalagavatósként


Ahol én voltam szalonban még 2006-ban ott ezt mondták, és az igazi menyasszonyi ruhák közelébe se engedtek minket, megmondtuk, hogy mire szeretnénk bérelni és akkor előhúzták a szalagavatós ruhákat.

2012. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Én is úgy tudom, hogy leselejtezett menyasszonyi ruhák.

Utóirat: soha az életben nem vettem volna fel fehér menyasszonyi ruhát az esküvőmön kívül. Aki kitalálta az egy ritka nagy ökör volt. Szerencsére a mi a giminkben nem volt ilyen szokás.

Aki ilyenben vonul fel szalagavató bálon nem érzi kellemetlenül magát?

23N

2012. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én se tartom túl jó ötletnek a mostani szalagavatós ruhákat, olyan mintha tömeges esküvő lenne. :S Nekem tavaly volt, jó volt, de jobban örültem volna ha először az esküvőmön lehetett volna olyan szép fehér ruha rajtam..
2012. máj. 16. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!