Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csokorhoz igazított ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokorhoz igazított ruha?

Figyelt kérdés
Na a helyzet az,hogy a ruhám ekrü és fehér,kétrészes fűzős. Natúr volt,díszmentes, de mivel az elmúlt egy hónapban sokat fogytam,át kellett alakítani,így kissé fodros lett az eleje, s tettem rá szatén rózsákat is. A csokrom bordó rózsás lesz, s arra gondoltam,hogy a kis fehér rózsák közepébe mi lenne,ha tennék pár bordó,vagy vérpiros gyöngyöt? Szerintetek? Apropó... az anyakönyvvezetőnek szokás pénzt adni?

2012. máj. 10. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a bordó gyöngy! :) Így legalább igazán egyedi lesz a ruhád!
2012. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hu, nagyon jo az otlet, szivesen megneznem azt a ruhat, majd raksz fel kepet?
2012. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) rakok fel,szerintem este nézzetek vissza, ma este ruha próbázok :P
2012. máj. 10. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, már várom :)
2012. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy működött a dolog, (elég kis város) hogy ahol a fotóst megrendeltük, ott rendeztük le az anyagiakat, tehát külön úgymond boríték nem volt az anyakönyv vezetőnek :)
2012. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell pénzt adni, hiszen csekken befizeted a kiszabott díjat. Ajándék sem kell. Nehogy már bevezessük ezt is:))
2012. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben, csak nem tudtam,hogy illik e vagy sem. lényegében 3000 Ftot kellett adni,mikor bejelentkeztünk a jegyzőnek,hogy engedélyezze a szombati esküvőnket. Ezért nem tudtam, hogy neki kell e. köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 10. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó az ötlet, biztos nagyon szép lesz. Ha tudsz tennél fel nekem a csokrodról képet, mert én is gondolkodom a bordó csokron? Köszönöm, és sok boldogságot!
2012. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!