Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ültetés! Hogyan legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ültetés! Hogyan legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

"U" alakú elrendezés lesz, és csak az "U" külső oldalán ülnek majd a vendégek (tehát csak szembe néznek).(60 fő kb.) Hogyan ültessük a vendégeket? Az egyik felére az én rokonaimat,másikra a páromét, vagy 1 család tőlem 1 páromtól?

Ti hogy csináljátok?



2012. máj. 5. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem keverjétek össze a rokonságot, így megismerhetik majd egymást.
2012. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

nekünk így volt.

én ültem a férjem jobbján, és az én családom a jobbomon,férjem családja a bal oldalán,. nem így akartuk, hanem ez tünt ésszerűnek, vagy csak így volt kedvük ülni.

amikor meg befejeződött a vacsi, mindenki odaült akihez akart nem volt ezzel gond,

2012. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, hogy "keverjük" a rokonságot. De nem lesz baj, hogy nem ismerik egymást? Mi van,ha valahol nem indul meg a beszélgetés? Az nem ciki?

Bár a vacsi után úgyis tánc lesz, meg tényleg mindenki oda ül ahova szeretne. Nem?

2012. máj. 5. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem örülnék ha egy idegen ülne mellettem, majd ha feloldódik a hangulat ráérnének beszélgetni..
2012. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én sem bírom ezt a keverjük a rokonságot szitut. így egész vacsi alatt (ami 1,5-2 óra is lehet), csak a saját családja ül az ember körül, a vadidegenekkel nem mindenki fog leállni beszélgetni, pláne, ha nem tudja, a másik fél mit reagálna rá. Plusz így még egymással sem beszélhetnek nyugodtan, mert mi van, ha véletlen bármivel is megsérti a másik rokonát?


én egyik oldalra egyik famílíiát, másikra a másikat, középre a barátokat ültetem. E elrendezés lesz.Vacsi után meg mindenki azzal beszélget, akivel akar, de a kötelező helyen a vacsi alatt ismerősök vegyék körül egymást.


szerintem.


Mellesleg eddig egy helyen se sült el jól, ahol részt vettem. Párommal beültettek a "fiatalok közé", akiket életünkben nem láttunk. Az egy összeszokott társaság volt, 10-12en, meg mi ketten.... gondolhatod, milyen remek volt...

2012. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik részre az egyikőtökét a másikra másikét...
2012. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én olyan esküvőkön voltam csak eddig, ahol nem volt ültetés, mindenki oda ült, ahova akart. Nálunk tuti megsértődne a fél család, ha nem oda ülhetnének, ahova akarnak. De ha már ültetés, akkor egyik család egyik oldalon, másik a másikon sztem.
2012. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ésszerűbbnek látom a rokonság kettéosztását. Így nem lesz kínos csend, és mégis csak más ismerős arcok mellett étkezni... (:
2012. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vőlegényem külföldi, tavaly voltunk egy vacsorán kb 60 meghívottal. Persze, jó svéd szokás keverték az embereket, így nem tudtunk egymás mellé ülni. Én elég kellemetlenül éreztem magam, mert tényleg senkit nem ismertem, és nem is az én korosztályom volt.


A mi esküvőnkre mi is U-formát tervezünk, az én oldalamon az én rokonaim, barátaim, a másik oldalon a Kedves ismerősei és családja. Ez így az ésszerű szerintem.

2012. máj. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez odafigyelés kérdése. Én már csináltam ültetést, dolgoztam vele 5 este, de még arra is oda kell figyelni, hogy esetleges haragosok, vagy egymásnak nem szimpatikus rokonok se kerüljenek egymás mellé. Ha rászánjátok az időt, ez megvalósítható, és nagyon jó lesz a hangulat. Ma már a jól megszervezett esküvőkön alap a megfelelő ültetés.
2012. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!