Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tokajban szeretnek eskuvot!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tokajban szeretnek eskuvot! Ismer valaki eskuvoszervezot ott?

Figyelt kérdés
Ajanlanatok valakit?Kulfoldon vagyunk es jo lenne tudni hogy otthon van aki segit es intezi a dolgokat.Barmilyen infot megkoszonok!
2012. máj. 2. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld megnézni a www.tokaj.hu lapon, ha ott nem találsz, akkor a google-ban kb. tokaj, esküvőszervezés tárgyszavakkal.
2012. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A goggle-ban mar neztem de nem talatam csak hotel,fogadot ahol lehet tartani.......
2012. máj. 3. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Az esküvőszervező, mint olyan, nem olyan elterjedt "szakma", hogy a kisebb városokban is legyen.

Keressetek rendezvény szervezőt, az talán van, ha nem jártok sikerrel, Nyíregyházán biztosan vannak.

2012. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
www.eleganseskuvo.hu Itt mindent megtalálsz
2012. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez hamarabb látom megcsináltam volna. Itt élek, s nem ez a munkám de jó vagyok benne. Remélem jól sikerült!
2013. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!