Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst karikagyűrű vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst karikagyűrű vagy inkább arany? Te melyiket viselnéd!?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 18:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%

Egyiket sem. Utálom a gyűrűket, egyet sem hordok. A jegygyűrűm fehér arany, valahol ott porosodik valamelyik dobozban.


Le lehet pontozni, mert úhgy látom, ma ez van. Aki megszólal, azt utálni kell.

2012. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
arany
2012. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
ezüstünk van.
2012. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
17%

Arany. Nekem valahogy az ezüst, vagy fehérarany olyan semmilyen.. Úgy értem, hogy manapság már a gyűrűnek nem sok jelentése, mindenki hord mindenfélét, amelyik ujján éppen kényelmes. Ha a gyűrűsujjon hordott gyűrű még mindig egyértelműen azt jelentené, hogy az illető jegyben jár, vagy házas, akkor talán még a fehérarany is szóba jöhetne, de mivel ez nincs így...


Ha valaki meglátja az arany karikagyűrűt az ujjamon, tudja, hogy férjnél vagyok. Ha egy ezüstöt, vagy fehéraranyat, akkor meg van egy szép gyűrű a kezemen és kész.

2012. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
61%
Leginkább fehérarany, mert a fehér tetszik, és legalább aranyban nem színeződik.
2012. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
32%
14-es: én még nem láttam olyan férfit/nőt, aki a gyűrűsujján hordana egy sima gyűrűt :)
2012. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%

ma 18:44


pedig sok nő van aki ott hordja úgy hogy nincs is senkije


14 éves korom óta van egy arany gyűrűm és a gyűrűsujjamon hordom, pedig nem vagyok házas és még jegyben sem járok.

A párom a legelső találkozásunkkor megkérdezte, hogy házas vagyok?! Természetesen nem értettem, hogy miért kérdi, de mondta, hogy a gyűrű miatt gondolja.


Szóval amit a 14-es írt abban van valami

2012. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt viselném és viselni is fogom. Arany gyűrűvel kérték meg a kezem és ezöst-arany lesz a karikagyűrűnk.
2012. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nekünk arany van.
2012. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
fehérarany
2012. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!