Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen betűtípust ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen betűtípust ajánlanátok esküvői meghívóhoz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Szép vonalú, a meghívó stílusához illő és jól olvasható legyen. És csak ne a Monotype Corsiva vagy a Comic Sans. :D (Nagyon elcsépeltek ugyanis...)


Például a Century Gothic egy szép klasszikus típussal kiegészítve jó választás lehet.

2012. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt a meghívó, ha ez segít:

[link]

Rengeteg típust végigpróbáltam, de ami igazán tetszett volna, azt nem használhattam az ő betű miatt.

2012. márc. 19. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik így ahogy van! :) A meghívó szövege nagyon király! ;) Gratulálok!
2012. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ehhez a meghívóhoz megy ez a betűtípus.
2012. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az előző kérdésemnél tanácsolták, hogy válasszak másik betűtípust, mert ez nagyon comic sans-os.
2012. márc. 19. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:

www.dafont.com


itt rengeteg betűtipust le lehet ingyen tölteni, és ki is lehet előtte próbálni teszt szöveggel, pl. hogy működik-e az ő betű benne.

2012. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kaarooliinaa válasza:
ez jó igy ahogy van! de én kézzel írott hatásút kaptam:)
2012. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Triniati solid, nagyon szép betű. Milyen programban csinálod a meghívót? Én corelben mindíg rámásolom az ékezeteket, mert sajnos sok betűtipus angol.
2012. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Word-ben csinálom, de lehet, hogy akkor így hagyom, mert a többségnek így is tetszik.
2012. márc. 23. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!