Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruhát nézzek holnap?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok mert a kölcsönzőben rengeteg ruha van és kellene néhány típust választanom, mi állna jól? Széles a hátam vállam vékony a karom , lábam, keskeny a csípőm , a hasamon van felesleg. Tudnátok linkelni?
2012. márc. 18. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha széles a vállad,hátad,akkor semmiképpen ne válassz olyan ruhát,amelyik vállpánt nélküli. Az még jobban kiemeli a váll szélességét,főleg,ha a karod vékony.
2012. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bátran bízd magad a kölcsönzős hölgyre. Ő ismeri a ruhákat, tudja, melyiket érdemes felpróbálnod. Ha már ott vagy, szánd rá az időt és próbáld fel azt is, ami elsőre nem tetszik, rajtad lehet, hogy egész másképp mutat majd. (húgom vittem nemrég ruhát nézni, amibe kép alapján beleszeretett, pocsékul állt rajta, és végül egy olyan mellett döntött, amit elsőre fel sem akart próbálni :) )


A másik fontos dolog, hogy nem kell ott azonnal döntened. Nézd meg a ruhákat magadon, aztán menj haza és aludj rá egyet. Aztán menj el másik szalonba is. A kölcsönzős persze azt fogja mondani, hogy hozd meg a döntést, mert különben más is kiveheti addig a ruhát. De erre kicsi az esély. Viszont arra, hogy elhamarkodottan rossz döntést hozol, sajna elég nagy.

2012. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!