Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a vőlegény látja a menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a vőlegény látja a menyasszony ruháját az balszerencsét hoz? Ha csak megmutatom neki a vállfán lógva?

Figyelt kérdés
Annyira szeretném megmutatni a páromnak a menyasszonyi ruhámat, de mindenki szerint balszerencsét hoz.Szerintetek?Volt aki megmutatta a vőlegényének, mielőtt összeházasodtak?
2012. márc. 2. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Sokan együtt mennek kibérelni. Egy házasság jövője nem ezen fog múlni.

Mutasd meg neki nyugodtan, had gyönyörködjön benned.

2012. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy babona, a babonában meg csak a buták hisznek. Ne foglalkozz ilyesmivel, nyugodtan menjetek kettesben ruhát nézni.
2012. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Hogyne hozna balszerencsét?Ha meg tudja mennyibe került!
2012. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi közösen mentünk ruhát nézni, a férjem (akkor még ugye vőlegény) rámutatott 9 ruhára, hogy neki ezek jönnek be. Onnantól ő nem szerette volna tudni, hogyan tovább, meglepit akart. Mikor meglátott az oltárnál, azt mondta, reményei beigazolódtak, tényleg az alul gyöngyös, klasszikus szolíd volt rajtam, ami neki legjobban tetszett titokban.
2012. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy írták ez csak babona,nem lesz semmi gond.Ha meg egyszer mégis az nem a ruha miatt lesz:)
2012. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha hiszel a babonákban,akkor már azért balszerencsét hozz.

Én,magam varrtam a ruhám,a párommal probálgattuk,hogy hol igazitsunk még rajta,és ennek már 32.éve.

2012. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk nem fogja látni a vőlegényem és nem a babona miatt.Egyszerűen úgy szeretnénk,hogy csak akkor lássa,amikor teljes pompájában láthatja.Fátyollal,frizurával,sminkkel együtt,akkor abban a pillanatban,amikor belépek a templomba.Ez meglepetés,ami akkor a leghatásosabb,ha megvan a kellő hangulata. Egyszer van ilyen pillanat az ember életében,én szeretném azt,hogy az tényleg ütős legyen és döbbenetes.Nekem is meglepetés lesz az ő ruhája,nem én megyek vele megvarratni az öltönyét,hanem a testvére.Még egyszer mondom nem a babona miatt,hanem meglepetésből.

Ha te hiszel a babonában ne mutasd meg a ruhát,ha nem érdekel,akkor úgyis úgy teszel,ahogy jónak látod.

2012. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Én vele választottam ki,ő is segitett rámigazitani,templomba is együtt mentünk,be is együtt mentünk.

Mégis boldogok vagyunk elég régóta.

2012. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat.Tegnap este meg is mutattam neki, de csak ahogy a vállfán lóg, magamon nem.El volt ájulva, kíváncsi leszek, mit szól, ha rajtam lesz:)
2012. márc. 3. 15:03
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Miért lett lepontozva, aki azt mondja, menjen nyugodtan a párjával ruhát nézni? Mert nektek ilyen beszűkült nézetetek van, még más véleménye nem haszontalan...
2012. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!