Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyivel korábban kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel korábban kell?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz az esküvőnk és a meghívókat mennyivel kell nekiállni elkészítettni és mikor kell odaadni? A ruhapróbát most kezdem gondolom azzal nem vagyok elkésve. Virág és a fotós mennyivel korábban célszerű felkeresni?

Csak az érdekelne hogy ti időben ezeket mikor csináltátok.



2012. jan. 27. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk júliusban lesz az esküvőnk, a fotóst már december végén lefoglaltuk, a helyet is, a cukit is, a zenészt is.

A meghívókat március elején adjuk majd át.

2012. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén augusztusi esküvőnk lesz. Fotóst, dj-t, helyszínt már novemberben kiválasztottam és most januárra már mindegyik le is van foglalva. Ruhám már a szekrényben, dekoráció egy része is. Meghívókat februárban kezdem el gyártani és május végén osztjuk ki. A virágost tavasszal választom ki.
2012. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lassan már rendeld meg, hogy bőven ki tudjátok osztani.

nekünk szeptemberben lesz, de a virágos, hely, dekor, ruha kiválasztva, meghívókat is kitaláltam, milyen lesz, kész a prototípus(én készítem)


:)

2012. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aug. 25en lesz az eskuvonk, zeneszek, fotos, etterem megvan, a dekor fejben osszeallt, csak meg nem rendeltem meg. (ebben benne van az autodisz, a foasztal disz, nem viragot szeretnek, hanem magam csinalok diszt, a koszonetajandek, gyuruparna, combfix). a meghivokat februar elejen elkezdem gyartani, igy febr. folyaman mindenkihez eljut. visszajelzes utan rendelem a dekort a koszonetajandekok szama miatt. elvileg holnap megyunk a lelkeszhez, anyakonyvvezeto mar tud az idopontrol, persze meg nem hivatalosan. ruhamat kedden lefoglaltam, paromnak kell oltonyt venni, de az tavasszal boven raer szerintem. viragossal en majd juni korul beszelek, csak nekem kell csokor, sima feher kor rozsacsokro szeretnek, mert a ruham felso resze is rozsakbol van kirakva. kell meg kb 20 szal kala, &gy a viragokra nem vagyok rastresszelve. igy vagyok a tortaval is, kivalasztottam mar, de cukraszt meg nem kerestem, aki megsuti. cipok megvannak, menyecskeruha megvan cipovel. igy allunk :)
2012. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is augusztusban lesz az esküvőnk. A ruhámat már megvettem (kiárusítás volt). Zenészt, fotóst, éttermet lefoglaltuk. A gyűrűnk a héten készül el. Virágossal megbeszéltem, hogy szeretném, ha majd minden virágot ő készítene a napra. Pappal megbeszéltük az időpontot, nemsokára megyünk az első jegyes oktatásra is. Polgármesteri hivatalban szintén bejelentettük az időpontot. A meghívót megterveztük, csak mivel még órapontossággal a napokban döntjük el, hogy mikor mi legyen, ezért a hetekben kezdjük el elkészíteni (mi csináljuk), és lassacskán elkezdjük kiosztani, mivel eléggé messze lakunk már a vőlegényemmel a szülőhelyemtől, és nem akarjuk lezavarni a meghívó átadásokat 2 nap alatt, mert max. ennyit tudunk egyidőben otthon lenni. A varrónővel meg van beszélve, hogy a koszorúslányruhákat illetve az én menyecske ruhámat majd májusban kezdi el varrni, akkor megyünk méretet vetetni. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekünk június 2. helyszín, fotós, vőfély, zenekar megvan, a dekor elképzelés is nagyjából, ruha van már kinézve, bár én még nézelődök. Március végén maximum lefoglalok egyet. cukrászdában voltunk, pappal beszéltünk. már virágossal is, bár ezek konkretizálva még nincsenek. párom öltönye is kinézve, már csak meg kell venni. amint a párom felöltözik, indulunk meghívót, gyűrűt nézni. szerintem a ruha az, amivel még ráérsz szerintem, bár ha nem fog változni az alakod, akkor nem gond. viszont a fotós, zenekar, videós, helyszín, vőfély, ha lesz a legfontosabb, mert a jókat viszik hamar...
2012. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam, hogy februártól tudunk időpontot foglalni az anyakönyvvezetőnél, a vége fele lefoglaljuk. Ruhát már most nézegetem. A fotóst is február végére tervezem( mert elég jó hírű)és a zenészt is. A terem, kaja megvan. Majd tavasszal veszünk öltönyt a páromnak, gyűrű van. Április körül megcsináltatom a meghívókat amit májusban kiviszünk.Virágossal meg ráérek május júniusban beszélni. Jó ez így szerintetek?

Ti hogy vagytok a nászúttal? Én nem tudok most dönteni hogy hová menjünk, pénz lesz rá mert amúgy is terveztünk nyaralást. 8 csak buszos vagy autós mert párom nem ül repülőre)Az esküvő előtt pár héttel gáz utat foglalni?

2012. jan. 27. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jóhírű a fotós akit szeretnétek, akkor már most beszéljetek vele. Nekünk is elég jó fotósunk lesz és mondta, hogy már többen is akarták hívni arra a napra amikor nekünk lesz.
2012. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!