Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet papírboltban kapni kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet papírboltban kapni kis kémcsöveket? A bolt ami nálunk található nem túl nagy, esetleg egy nagyobb papír írószer boltban kaphatnánk? Vagy netán tudtok olyan boltot ahol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Esküvői meghívót saját kezűleg szeretnénk megcsinálni, ehhez kellene.
2009. máj. 29. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én virágárusnál és a Happyboxban láttam ilyeneket, meg a virág-dekor nagykerekben!
2009. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

merre laksz? én jászberényi vagyok, nálunk itt van a papírboltban (www.papiron.hu)

nekünk is most volt az esküvőnk május 23.-án, szívesen segítek bármiben, ha gondolod...

én is sok mindent magam készítettem. lassan szervező irodát nyithatnék :D

hány db kellene?

2009. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottuk a problémát, de kössz hogy felajánlottad a segítséged.
2009. jún. 4. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!