Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívó? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívó? Többi lent.

Figyelt kérdés
Segitsègeteket szeretnèm kèrni.Tavaly nyáron már összekötöttük èletünket szűk családi körbe.most idèn szeretnènk csak egy vacsorát ès bulit szervezni kedves rokonainknak is.(lagzit) De nem tudom hogy hogy mit is írjunk az esküvői meghívóba.Nem tudom hogy valaki szervezett már hasonló lagzit? Köszönöm az ötleteket!
2012. jan. 18. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
millió mintát találni a neten
2012. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves sportszerető barátaink (szurkolóink)!


Sok szeretettel várunk benneteket 2010. május 22-én közös életünk első barátságos mérkőzésére, melynek első félideje 15 órakor a polgármesteri hivatal házasságkötő termében kerül lejátszásra, majd egy rövid szünet után a második félidőt 15 óra 30 perckor a római katolikus templomban lehet megtekinteni.

A mérkőzés lefújása után várjuk a lelkes szurkolókat a Kulacs vendéglőben egy kis ünneplésre.

Gyülekező 12 óra 30 perckor a vőlegény térfelén, 14 órakor a menyasszony térfelén.

Jegyeket igényelni 2010. május 10-ig lehet a következő címen és telefonszámon.


Ui.:Ajándékon ne törjétek fejetek,felszerelésünk régen teljes.Labda, mez és érem helyett jobban jönne néhány bankjegy!

2012. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Úgy döntöttünk, hogy véget vetünk az

“ én sose adom be a derekamat “ című fejezetnek

és

2005. augusztus 17 -én önként és dalolva

összeházasodunk.

Ezúton meghívunk - csatolt részeiddel együtt,

hogy

szem- és fültanúi legyetek annak, hogy 15 órakor

a szigethalmi Polgármesteri Hivatal

házasságkötö termében

majd a szigetszentmiklósi katolikus

templomban

örök hűséget fogadunk egymásnak.

Azt követöen féktelen mulatozásba kezdünk.

2012. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek mind jók de nekünk nem lesz mègegyszer házasságkötès se hivatalba se templomba, nekünk már megvolt.Csak vacsora lenne meg "buli" utánna.ezt kellene valahogy jól megfogalmazni
2012. jan. 18. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
bizonyára emlékeztek még, h tavaly hivatalosan is összekötöttük az életünket. gondoltuk nem iszunk előre a medve bőrére, ünnepelünk, ha beválik a házas élet. mivel semmi okunk a panaszra, kérlek, ünnepeljetek velünk ekkor, itt egy igazán jó buli keretében. elsőre ez jutott eszembe.
2012. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!