Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok ajánlani esküvőre jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani esküvőre jó fényképészt?

Figyelt kérdés

Nem számít hogy honnan jön,inkább kifizetjük a kiszállást csak ha már nem kevést pénzt kérnek akkor olyanok is legyenek a képek.

A Csóka Zsolt nálam a favorit,de szeretnék még érdeklődni hogy kinek ki vált be.


2012. jan. 5. 05:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

szia! én kapásból kettőt is tudok:


ő a volt munkatársam:

[link]


ő pedig a volt osztálytársam:

[link]


ez az oldal még fejlesztés alatt van, de nekem ő lesz a fotósom :) nagyon szép képeket csinál, és fotózott esküvőkön, iskolai ünnepségeken, születésnapokon, rendezvényeken, temetéseken. Szerintem őt is keresd meg, nagyon igényes a munkájára és nagyon vicces, jó fej :)

2012. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
váradi tamás.nekünk ő volt és eszméletlen jó képeket csinált. [link]
2012. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Szia!Nekünk a Lóránt-Fotóstúdió volt,és nagyon nagyon jó képeket csináltak.Hajdú-Bihar megyeiek,de ha mind1,akkor elküldöm a linket. [link] /ezen a képen mi vagyunk,nagyon nagyon tudom őket ajánlani,jó lehet messze vannak,de ha tényleg nem számít szerintem érdemes,felhívni őket./

És náluk,úgy van,hogy ha tőlük rendelik meg a videót,is ajándékba kapnak egy fotókönyvet.

2012. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
13 vagyok,bocsi ezen nem mi vagyunk,de nem is baj,csak nézegesd a képeket.Sok sikert.Majd írj kit választottál.
2012. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg az ő képeit is..

Nehéz döntés ennyi jó fotós közül választani.. :) De neked kire esett a választásod?

2012. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

A debrecenieket ismerem.Gyönyörűek a képeik.De már nincs akkorra hely amikor az esküvő.

Szerintem ő marad:

[link]

Szépen dolgozik és jó árban.

2012. jan. 5. 17:52
 17/20 anonim ***** válasza:

Lovagi Milán. Szombathelyről.

www.lovagifoto.hu vagy [link]

2012. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igaz hogy Szombathely és környékén fotóz, de gyönyörűek a képei, egy esküvőn voltunk és ő volt a fényképész, vannak képek amit nem rakott fel, de nagyon szépek.:)

[link]

2012. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Qualiti Art Péter és Lilla. Nagyon szepek a kepek és jó árban dolgoznqk. Nekunk kép plussz video 140 volt, de ebbe mar a jegyes foto is benne volt.
2012. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Molnár Zsolt - Moartfoto
2012. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!