Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valakinek lesz mostanába az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek lesz mostanába az esküvője? Mindenki izgul? A zenekar mennyit pénzt kér?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve házasodtunk, egy 4 fős zenekarunk volt,akik kísérték a menetet, a lagziban pedig végig zenéltek. Jó hangulatot csináltak.(Mondjuk erre is számítottunk,mert ismertük őket bálokból.)Akkor kértek 90000Ft-ot. Siófokiak.

Sok boldogságot, és jó mulatást Nektek is!

2009. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk egy éve volt. Akkor kezdtem el nagyon izgulni, amikor volt a lánykikérés, addig viszonylag nyugodt voltam. :-)

A lánykikérőnél lévő zenekar 20.000 ft-ot kért, akik a lakodalomban zenéltek kedvezményesen rokon által 100.000 ft-ot kértek. Ők érdiek.

De csatlakozom az előttem szólóhoz, szerencsére nálunk is nagyon jó hangulatot csináltak.


Nektek is most lesz az esküvőtök?

Ha igen, akkor nagyon sok boldogságot, és felhőtlen házasságot kívánok Nektek! (És persze minden leendő Menyasszonynak!!!)

2009. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nyáron esküszünk, de még annyi idő van addig. Nem izgulok, de imádom bújni az esküvős fórumokat :-)

Zenekar nem lesz nálunk.

2009. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem jövő szombaton lesz és picit izgulok csak.Igazából talán fel sem fogtam,de ahogy közeledünk a nagy nap felé egyre jobban érzem a torkomban a szívemet!!Remélem minden szép és jó lesz.Zenekar nálunk sem lesz, csak egy vacsora a rokonsággal.

2009. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is mostanában (június) lesz az esküvőnk, én is izgulok, nagyon. :) félek, hogy sírni fogok a kikérésen és az anyakönyvvezető előtt. remélem minden rendben lesz, mindenki jól fogja érezni magát és a dekorosok megvalósítják, amit "előadtunk" nekik. :) A mi zenekarunk 220 eFt lesz.
2009. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem augusztusban lesz az esküvőm. Én is izgulok, de lefoglal a szervezés. Nekünk a két fős zenekar lesz 100 ezer és a 8. óra után hosszabítási díjként 10 ezer ft.
2009. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz augusztus 29.-én nagyon izgulok a zenész pedig 75.000 ft-ba fog kerülni.
2009. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szió!

mi május 23.-án házasodunk és a zenekar 110EFt. lesz.

Már nagyon várjuk! 26 nap...

2009. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!