Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hamarosan elérkezik az esküvőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan elérkezik az esküvőm napja. Talán beparáztam?

Figyelt kérdés

Imádom a leendő férjem, nem mondom, hogy nincs hibája, de hát kinek nincs. Én sem vagyok tökéletes. Vele tudom elképzelni az életemet, szeretem testileg és lelkileg. Viszont! Az utóbbi hetekben úgy érzem, hogy szexuálisan vonzódok valaki máshoz is. Nem igazán ismerem az illetőt, inkább csak látásból és nem is akarom közelebbről megismerni, mégis álmaimban is előjön, és ez zavar. Kellemetlenül érzem magam amiatt, hogy fantáziálok róla. És lelkiismeretfurdalásom is van. Sosem voltam egy férfifaló, a leendő férjem a harmadik komoly kapcsolatom, előtte voltak szerelmek, de egy sem jelentett sokat. Már nem vágyok kalandokra, szeretnék megállapodni és családot alapítani. Viszont ez a másik sokszor tolakszik a gondolataimba. Amikor egy buliban először találkoztunk (futólag), akkor megpróbált közeledni hozzám, de gyorsan rájött, hogy foglalt vagyok. Ezt tiszteletben is tartotta azonnal.

Talán ez vonz, hogy másnak is tetszenék még? A kíváncsiság és az újdonság varázsa hiányozna, amivel egy kezdődő kapcsolat jár?

Mi a meglátásotok? Van, vagy volt valaki hasonló cipőben?

Nyugtassatok meg, hogy ez nem egyedüli eset!


2009. márc. 21. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És milyen érzés a másikról fantáziálgatni? Tudod élvezni a fantáziálgatásokat?

Mert tudod, engem elszakítottak az Igazitól, azóta egyedül vagyok, és hiába jönnek elő akár álomban fantáziálgatások másokkal, én nem élvezem ezeket, de ha Róla fantáziálgatok, vagy álmodok, mindig élvezem, és tudom, hogy akkor is ő az Igazi, ha új életet kezdett mással, és azért nem jött vissza hozzám, mert fél azoktól, akik zaklatták akkor, míg együtt voltunk.


Ha te élvezed a fantáziáidat, egyáltalán nem biztos, hogy az igazit találtad meg a párodban. Tedd tisztába magadban ezeket a dolgokat, mert később bajok is lehetnek belőle.

2009. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én azt gondolom, hogy egy nőnek mindig imponál, ha tettszik egy másik férfinak is, nem csak a párjától kap bókokat. Teljesen mindegy, hogy férjnél vagy-e vagy sem. Nekem is volt már részem ilyen szituban, soha semmi nem lett a dologból, sőt nem is ismerem a pasit, de a mai napig, ha találkozunk mindig nagyon megnéz,tudom, hogy tettszem neki. Ez már kb 2 éve tart.Ez jól esik, sokszor elgondolkodom azon , mi lenne ha megismerkednénk, de igazán ezt nem is akarom. Boldog vagyok a férjemmel,de egy kis izgalom jól jön egy kapcsolatban. Ez az én véleményem, nem biztos, hogy mindenki egyetért velem. Szerintem ne legyen lelkiismeretfurdalásod, mert melyik az a nő aki nem élvezne egy ilyen szituációt?
2009. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az a véleményem, hogy valami a boldog házasságodat akarja megakadályozni, szóval állj ellent, verd ki a fejedből a fantáziákat! Lehet, hogy esetleg valaki a környezetedben (akár úgy is, hogy nem tudsz róla) ellenzi a mostani kapcsolatodat, és ez zavarja meg a gondolataidat. Ha már döntöttél egyszer, és tényleg szereted, a döntésed jó. Gondold át: egy ismeretlenért hagynád ott azt, akiről már tudod, hogy leélnéd vele az életed? Legalábbis remélem tudod, hisz igent mondtál neki.


Boldog házasságot kívánok! :)

2009. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
12:25 - attól, hogy valaki igent mondott valakinek, még nem garancia rá, hogy a házasság boldog lesz, tudom, mert ismerek olyanokat, akiknek mégse az Igazi volt az első házasságuk, és tévedésként élték meg, pedig eleinte a rózsaszín ködben boldogok voltak, és olyanokat is tudok, akik nem is kapkodták el, mégse jött össze, és most már más oldalán boldogok
2009. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! Igen, határozottan érzem, hogy a mostani párom az, akit magam mellett akarok tudni, és akivel családot tervezek. Olyanról nem tudok, aki ellenezné a kapcsolatunkat, vagy akár ármánykodna ellene, de sosem tudni. Tényleg jól esik egy idegen férfi csodálata, gondolom ezzel a férfiak sem lennének másként, nekik is imponálna egy hölgy érdeklődése. Úgy gondolom, hogy ez átmeneti dolog, tehát nem fogok belemerülni ebbe a fantáziálásba. Értelme sincs végig gondolni azt, hogy mit kellene föladnom miért.
2009. márc. 21. 12:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azzal egyet értek, hogy nem tudhatjuk mi lesz később, mert úgyis az idő dönti el, hogy két ember összeillő-e vagy sem. Már nem a rózsaszín ködben élünk (4 éve vagyunk együtt), tehát nem hiszem, hogy ez egy elhamarkodott házasság lenne.
2009. márc. 21. 12:34
 7/7 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: Természetesen "élvezem" a képzelgéseimet erről a férfiról, de közel sem hiszem hogy mindez összefüggne azzal, hogy ő az igazi, hiszen nem is ismerem mint embert, és attól nem lesz valaki az IGAZI, hogy szexuálisan vonz! Szerintem... A te esetedben értem, hogy miért függ össze a kettő, és nagyon sajnálom, hogy így jártál!
2009. márc. 21. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!