Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó lenne ez a zene esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne ez a zene esküvőre?

2011. febr. 27. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
2011. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem akarok megsérteni senkit, de ezek a zenék olyan ömlengősek. Valami giccses hálivúdi szuperprodukció alá illenek. Ráadásul ez itt konkrétan nekem kicsit szomorkás is, azon túl, hogy túl drámai. Bocs, kérdező, de ha már véleményt kérdeztél, ez az enyém. Viszont ugyebár nem nekem kell, hogy tetsszen, hanem a párnak.


Písz.

2011. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem nem rossz! Illetve a legfontosabb, hogy ez a ti esküvőtök lesz és olyan zene szóljon amit ti szerettek. Ne hagyd magad én is engedtem annak idején és most nagyon bánnom, hogy nem azt hallom vissza a felvételeken amit igazán szeretek.
2011. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a zene gyönyörű, azonban nem esküvőre. A hangjai inkább temetői nyugalmat és szépséget árasztanak. Igaz, vannak benne vidámabb dúr-fekvésű furulya- illetve vonóshangok is a közepén, de ez még nem sokat változtat rajta annyira, hogy vidámmá tegye. Márpedig egy esküvő az egy boldog esemény...
2011. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2011. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Viszont egy magánénekesnőt tudnék ajánlani gyönyörű hanggal, és szerintem sokkal élettelibbé tenné egy élőhang ezt a csodás eseményt.
2011. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ömlengős?minden csak az nem!

Legyetek jók ha tudtok című filmben van ez a zene

2011. febr. 27. 17:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát... ugyebár mindenki másmilyen. Nekem az ilyen zenék olyan feleslegesen drámázósak. Én nem vagyok vevő erre a hangulatra, erre a sírva vígadásra, meg taknyom-nyálam egybefolyik meghatódásra.


Csak azt tudnám, ha neked tetszik, akkor miért kédezel ilyeneket? Hogy aki negatívat mond, az rosszul essen? Ha tudtam volna, hogy te már döntöttél a zene felől, akkor inkább nem írtam volna, mert felesleges.

2011. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BlackSword ***** válasza:
Én meghallgattam, hánytam egyet... De ha nektek tetszik, akkor mit számít a mások véleménye??? A Ti esküvőtök lesz, tehát az a legfontosabb, hogy Ti érezzétek jól magatokat, mert az Rólatok szól...
2011. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de esküvőre nem igazán tudom elképzelni. Ahhoz túl latymatag, álmatag, vagy andalító...nem is tudom.
2011. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!