Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn kötelező az örömapa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn kötelező az örömapatánc?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

És az esküvő sem az :-)

2011. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem kötelező. Ha valamit nem szeretnétek, akkor nem lesz. Ha meg szeretnétek de nem szokás, akkor meg lesz.
2011. febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmi sem kötelező!!!....ha a te esküvőd,csináld olyanra,amilyenre te szeretnéd!

...ha örömapa vagy,és nem tudsz táncolni,akkor kérd meg a lányod,hogy segítsen,de ne foszd meg ettől...

2011. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már pár esküvön voltam es örömapa táncot még nem hallottam. vagy a gyertyafény keringöre gondolsz?


Persze hogy nem az. ahány ház annyi szokás. még egy egyforma esküvöt sem láttam.

2011. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jól van na. Nálunk ezt örömapa táncnak hívják. Ahány ház, annyi szokás. Igazat megvallva én vagyok az (a menyasszony), aki nem akarja, hogy az apjával kelljen táncolnia különösebb okok miatt, nem szeretném részletezni. Azt hiszem a kérdésemet rosszul tettem fel. Inkább úgy kérdem: az esküvőkön elvárják, hogy legyen örömapatánc?! Megjegyezném, falun lakom.
2011. febr. 24. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:

"szervezd" úgy a programot,hogy senkinek ne hiányozzon!!!

felénk divat éjfélkor énekelni az "asszony lett a lányból"....de kiráz tőle a víz,így helyette egy kis humorral,apró játékkal töltötte ki a vőfély azt a részt...senki nem panaszkodott. :-)

2011. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

""szervezd" úgy a programot,hogy senkinek ne hiányozzon!!! "


Sztem ez a legjobb tanács.Amúgy nem kötelező,és még én sem hallottam róla.Max amerikai filmekben láttam hasonlót.Az első tánc lenne ez?...mert akkor vannak nagyon frappáns megoldások férj-feleség első táncra,ha pedig az este folyamán van,akkor választhatod helyette a gyertyafény keringőt.Mind a kettő akkora szám,h senkinek nem tűnne fel az általad említett variáció hiánya.Úgy csináld,h te érezd jól magad!

2011. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólóknak. Ha nekem kötelező lenne az örömapa tánc inkább nem tartanék esküvőt! Sőőt legszívesebben meg sem hívnám, de abból akkora családi botrány lenne.... Előre félek! Sok boldogságot!!! :)
2011. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a jótanácsot. Kicsit megnyugodtan. Nehéz ez a szervezés. De esküvőzervezőt nem akarunk.
2011. febr. 24. 22:40
 10/10 anonim válasza:
Semmi sem kötelező. Szervezd úgy az esküvőt, ahogy neked és a vőlegényednek tetszik.
2011. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!