Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet 400. 000ft-bol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet 400. 000ft-bol esküvőt csinálni (Budapesten)?

Figyelt kérdés

Templomi esküvő nem lesz csak tanácsi. Kb 60 ember lesz. Semmi extra.

Kellenének spórolási ötletek. A ruhák már megvannak.


2011. febr. 17. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég pénz 60 emberhez.Nézzetek ki helyet h. mennyibe kerül a bérlés, lehet egy étteremben olcsóbb,mert ott egyből adják a kaját és nem kell külön kiszállítani, a zenekarnál érdeklődjetek, lehet ahol csak egy szintetizátoros van az valszeg olcsóbb.Tortából szerintem nem 20 féle, egy 2-3 ízes emeletes torta és 1-2 kicsi.Sütit se kell túlzásba vinni.A piánál érdeklődjetek itt-ott,mert lehet nagy tételben olcsóbb,de abból sem kell 10 félét venni.Üditő, víz, bór, pálinka
2011. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lagzi nélkül...


Nekünk tavaly 50 emberre 1,2 millió volt, és NEM volt semmi extra rongyrázás. Igaz, volt, akinek szállást is kellett fizetnünk, de az kb. 120 ezer volt, szóval nem attól szálltunk el.


Egy dolgon ne spóroljatok: a fotóson (és videóson). Ha amatőr csinálja a képeket a saját gépével, iszonyú nagy csalódás lesz, és pótolhatatlan veszteség, hogy nem lesz rólatok normális esküvői fotó.

2011. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nővéreméknek kb. 1 millkó volt lagzival és 100 emberrel.A fotós amatőr volt(de profi géppel) és tökéletesek lettek a képek.Szállást csak 6 főre kellett(6szoba)
2011. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Unokanővérem a ruháit megvarrta magának, meghívókat saját kezűleg szerkesztette és nyomtatta, a csokrot is magának készítette.Egy szintetizátoros volt a zenekar, egyik ismerősének volt egy úgymond panziója, ami nem volt, mert még nem volt kész, így elmentünk segíteni takarítani, díszíteni.meg még voltak kisebb ilyen apróságok, mindenki vitt családonként egy tortát,üdítő, bor, pálinka, a menyasszony anyukája csak 20 fajta süteményt sütött, így került 500 ezer ft-ba 70 embernek
2011. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, a fotóson nem spóroltak, a videót meg egy közös ismerősük csinálta
2011. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A meghívot én fogom késziteni, autot nem fogunk bérelni hanem a saját kocsinkat használjuk. Szállást nem kell fizetnünk senkinek. A zenekar meg ugy néz ki ingyen lesz mivel ismerősök. A videos szintén ingyen lesz csak megkell hívnom a párját a esküvőbe.
2011. febr. 17. 10:43
 7/12 zoli79 ***** válasza:
Szerintem az csoda lenne majd írd meg ha megtudtátok valósítani.Nem rosszból írtam,nekünk 15e./fő volt azt hiszem.2éve volt.Spórolni lehet a zenészeken ha nem élőzene lesz,/ennek hátulütője a hangulat/.Nem kell agyondíszíteni a termet,úgy is a menyasszony és vőlegény a lényeg.Sok aprósággal lehet inkább spórolni mondjátok a vendégeknek ha lehet feldíszített autókkal jöjjenek.Székhuzat vagy nagy masni a székre ha nektek kell venni ne vegyetek stb.
2011. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

1,2 millió? elképesztő, mennyi pénzt ki lehet dobni erre! asszem én maradok majd a 2 tanús megoldásnál minden felhajtás nélkül, mert 200ezret is sajnálnék rá...

22L

2011. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ennyiből kicsit nehéz, mi is kb 60-an leszünk és 650 ezernél tartunk:

kaja: 4400 ft/fő

ital: vihetjük, tehát ezen tudunk spórolni

süti: kb 50 ezer lesz

vőfély-fotós-videós-zenész: kb 130 ezer, a videós, zenész ismerős, ők is olcsóbbak így

ruhák: 140 ezer (cipőstől menyecskeruháig,a vőlegénynek is)

a meghívót, ültető kártyát én készítem, max 10 ezret szánok rá

dekor, virágok, köszönet ajándékok stb és mi is ott spórolunk ahol tudunk...

2011. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tartsátok a mekiben.
2011. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!