Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak! Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mi van akkor, ha nem szeretném, hogy apám kísérjen
oltárhoz? és a szülőköszöntőt ki lehet hagyni?
Figyelt kérdés
szóval
nem szeretnék se szülőköszöntőt sem bekísérősdit, mert nem vagyok jóban apámmal. ez nem olyan rosszban levés, hogy a rokonság is tudja, mert ez kifelé nem látszik, de én ezt nagyon nem akarom...ez miatt feszengenék egész nap, nem szeretném a saját esküvőmet:S ilyenkor mit lehet csinálni? arra is gondoltam, hogy előtte nap megtartjuk a polgárit két tanúval, így a szülőköszöntés megoldódna, ezt viszont a párom nem szeretné.
az oltárhoz ki kísérjen? vagy hogy legyen? nem szeretnék párommal vonulni, úgy képzelem, ő ott várna az oltárnál. Azt lehet, hogy bevonulnak a koszorúslányok a párjukkal, kiállnak két oldalra, aztán én egyedül?vagy valami ötlet?
2011. febr. 15. 17:48
1/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem kell, hogy az apád kísérjen az oltárhoz és a szülői köszöntőt is ki lehet hagyni. De akkor a tudomásom szerint mindkét részről kihagyják. A párod szüleinek ez nem esne rosszul?
2011. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
2/9 anonim válasza:
Elkisérlek én az oltárhoz!
2011. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
3/9 anonim válasza:
véletlen nincs fiú testvéred? Én már hallottam olyat is, hogy valakit a bátyja kísért az oltárhoz....szerintem tök jó.
2011. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
4/9 anonim válasza:
Fiútestvér, unokatestvér, vagy a polgári esküvő egyik tanúja. A köszöntőt viszont, ahogy az első írta nem lehet csak az egyik félnél kihagyni. Egyszóval a párodnak is ki kéne...
2011. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
5/9 anonim válasza:
ha a párodnak ez fontos,kénytelenek lesztek valamilyen kompromisszumra. de a fiúrokon tényleg kísérhet. más kérdés,hogy az apád így is ott szeretne-e lenni az esküvődön?
2011. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
6/9 anonim válasza:
Én se akartam apámmal vonulni, mi ketten vonultunk a férjemmel. Szülőköszöntés volt, de te a virágot úgyis a vőlegényed szüleinek adod, abba az egy pusziba meg nem haltam bele. Ha fontos neked, hogy a rokonság most se vegyen észre semmit, akkor próbálkozz valami ilyesmivel.
2011. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
7/9 anonim válasza:
18:14
Nálunk a saját szülőnknek kellett adni a virágot, a párunkénak meg egy-egy puszit.
2011. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
8/9 anonim válasza:
Magyar szokások szerint a oltárhoz nem az örömapa kíséri a menyasszonyt, hanem a vőlegényt az első koszorúslány, a menyasszonyt az elsőkoszorúslány párja, a többi pár meg előttetek megy be és leül vagy oldalra áll. Az utóbbi években lett divat ez a szülőkísérősdi nálunk, nekem nem tetszik, az örömszülők már az első sorban ülnek, amikor a fiatalok bemennek. De ha akarsz mehetsz egyedül is.
2011. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
9/9 anonim válasza:
Hát igen a szülőköszöntő a párod szülei miatt is fontos lenne! De az oltárhoz kísérést meg tudod sok féleképpen oldani! Ahogy már írták, hogy vagy testvér, rokon, vagy ketten vonultok be. Sógornőmék is ketten vonultak be!
A szülőköszöntésnél meg összeszorított szájjal adsz neki is egy szál virágot!
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!