Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre keresek fehér (lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre keresek fehér (lehet mintás is) nyári ruhát. Tudtok ajánlani ötletet?

Figyelt kérdés

A teszveszen és a vaterán már szétnéztem, de nem találtam olyat ami igazán tetszene. Nyáron lesz az esküvőm, 2 tanús, egy elegáns fehér nyári ruhát szeretnék felvenni.

Tudtok ajánlani oldalakat ahol még szét tudnék nézni?


2011. febr. 9. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kerestem tavaly magamnak hasonló ruhát, szétnéztem oldalakon és volt ami meg is tetszett csak nem mertem megrendelni, mert ki tudja hátha mégsem jó méretben. Szerintem menj el boltokba és ott próbálj körülnézni. A boltban fel is próbálhatod és választhatsz több ruha közül is. Ha mégis az inline vásárlás mellett döntessz akkor ezeket tudom ajánlani:

[link]

[link]

2011. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek rövid menyasszonyi ruhák, egy magyar szalonban:

[link]

[link]

[link]


Hosszú vagy rövid nyári ruhát szeretnél?

2011. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezek nagyon szépek. Hát nem is olyan rövidet, de nem is teljesen hosszút szeretnék.
2011. febr. 9. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

[link]

[link] (ez nem fehér sajnos, hanem halványlila)

[link] [link]

[link]

[link]

Ezek Bp-i szalonok honlapjáról vannak.

2011. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!