Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi van akkor ha párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha párom nem akarja az apját meghívni a lagzinkba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a vőlegényem egyáltalán nem beszél az apjával. Mikor párom kicsi volt akkor sem igazán törődött vele az apja de mióta elvált anyósomtól még annyira sem foglalkozik a saját fiával, még csak nem is köszön neki. Lagzit szeretnénk csinálni, de párom nem akarja meghívni az apját. Azt mondja ha egyszer nem is beszélnek akkor minek a kötelező jópofizás. Anyósom kiakaszt minket azzal, hogy mit fognak szólni az emberek meg stb. Mi úgy gondoljuk, hogy kit érdekelnek. Meg szerintem ne anyósom mondja már meg ki legyen ott és ki ne, szerintem. Ti mit gondoltok erről?
2011. febr. 3. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Azt hív meg akit akar és méltónak tart.Az emberek meg nemadnak nektek enni befoghatják a p******t
2011. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A TI lagzitok és azt hivtok meg akit TI jónak láttok...
2011. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, minek ragaszkodik az anyós ahhoz, hogy az exférje, aki a válás után magasról letojta a saját gyerekét, most ott legyen az esküvőjén.


Szerencsére nem ő dönt, és én sem hívnám meg...

2011. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazatok van, én sem hívnám meg! Az anyós akkor nem érezné kellemetlennek ha a lagziban ott balhézna a vőlegény az alig ismert "apjával"????
2011. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hívja meg. Különben pedig nem fog az akkora megbotránkozást okozni, főleg akkor, ha a többi rokon is tudja, hogy mi a szitu.

Én sem fogom meghívni apámat.

2011. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem fogom az enyémet,anyám új férje fog az oltárhoz kisérni,ő apának nevezhető,nem az aki megcsinált (mert csak arra volt jó)


aki ezen megbotránkozik,a lagziba már nem hivatalos...

2011. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hívtam meg az apámat az esküvőmre. Nem tartom vele a kapcsolatot, nem fogom most felvenni vele, és mindjárt bemutatni ország-világnak.

Nálunk ezt mindenki tolerálta, senkinek nem volt ellenvetése.


Szerintem ez a ti dolgotok. Ti döntitek el, kik legyenek ott, és kik ne.

2011. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát,a lagziba én sem fogom meghívni,csak a ceremóniára.Nem vagyunk se jóban,se rosszban.Úgy fogalmaznék,hogy beszélő viszonyban vagyunk.1-2 havonta jön meglátogatni az unokáját,aki természetesen el nem tilthatok tőle(de,csak addig,amíg betartja a játékszabályokat)
2011. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
Szerintem sem kell meghívni. Különben sem jönne el, ha nem érdekli a fia.
2011. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!