Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre milyen zenéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés volt már,amiket végig is néztem,de sajnos a legtöbb link, amit válaszként beírtak, már nincs fent a YouTube-on, így nem tudtam megnézni!

Bevonulós, Szülőköszöntő(esetleg ami mind a két szülőnek szól nem csak az egyiknek),a csók és gyűrűhúzáshoz, illetve a záró részhez keresnék. Minden stílus érdekel, de megható zenéket szeretnék!

Köszönöm a türelmeteket és a válaszokat! :)


2011. febr. 2. 12:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kimaradt a Hijo de la luna, az szinte biztos, hogy lesz! :)
2011. febr. 2. 15:45
 12/18 anonim válasza:

nekünk ezek voltak:

bevonuló enya only time

eskü,gyűrűhúzás:sting fields of gold

szülőköszöntő:kiss from a rose

peszgőzés:wonderful world

kivonulás: IZ ower the

jelezd tetszik-e

2011. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
bocs sting aláírásnál is szólt+gyűrűhúzás.eskünél nem
2011. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6cuEp-u7IsQ


Remélem Nálunk ez lesz :):)

2011. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

16:57-nek!

Nagyon szépek!Ezek többsége nálunk is listán vannak, most bővült a wonderful world-el! És még azt hittem, hogy egyszerű lesz, és már a zenénél fennakadok... :(

Mikor volt az esküvőtök? Sok boldogságot! :)


Nálunk kis esküvő lesz, csak a szűk családi kőr,az kb 20 fő, de szeretném, ha annál emlékezetesebb, meghitt lenne.És hát a zenén sok múlik... A párommal eltérő zenei ízlésünk van, így nehéz olyan zenéket választani, amiben mindketten úgy érezzük hogy benne van amit érzünk. Bár sok jót találtunk, pár biztos marad, csak még nem tudom melyik résznél legyen:

Hijo de la luna ( köszönöm 14:32! )

Nightwish While Your Lips Are Still Red


Ami még képlékeny, de tetszik mindkettőnknek:

Somewhere over the Rainbow(talán nekem jobban, de kivonulónak szerintem nagyon jó lenne)

Twilight- Edward Cullen- _Bella's Lullaby

Enya- Only time

Pachelbel's canon in D Major - Very nice version

Andre Rieu - Romeo and Juliet


Én szülőköszöntőnek a Zorán - Üres bölcsőt ringat a Hold fénye c. számot gondoltam, de az túl személyes lenne a páromnak, és nem akarja, hogy esetlegesen megbántódjanak a szülei!

Én választottam volna még az Anyám Te mindenem c. számot, de attól a páromat kirázza a hideg, így több mint valószínű marad a Honfoglalás Demjéntől.


Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat és nagyon jó ötleteket, ha van valakinek még valami a tarsolyában, csak nyugodtan írjátok, hátha lesz olyan amibe első hallásra beleszeretünk! :)

2011. febr. 3. 07:52
 16/18 A kérdező kommentje:
A Kocsándi: Érted öltött hófehér ruhát c. számának gyönyörű a szövege, de a zene miatt a párom végig sem volt hajlandó hallgatni, bár majd még puhítom. De nem szeretném ráerőltetni, hisz ez az ő napja is! :)
2011. febr. 3. 07:55
 17/18 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7FddRcJwlT4

Szerintem egyszerűen gyönyörű! :)

2011. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2011. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!