Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Böcskei Sándor vőfély Százhalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Böcskei Sándor vőfély Százhalombattáról milyen hangulatot tud teremteni?

Figyelt kérdés
Ismeritek?Voltatok olyan esküvőn,ahol ő vőfélyeskedett?Milyen volt?Nem tudjátok mennyiért vállalja?
2011. jan. 15. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Találkoztam vele esküvőn, de pocsék volt, nem ajánlom.
2011. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nidzsy válasza:
Én voltam három esküvőn,ahol vőfélyeskedett és nagyon tetszett és biztosan tudtam, hogy Őt szeretném én is az esküvőmön Vőfélynek és így is lett és nagyon jó döntés volt! Nagyon jó,ha hagyományos magyaros esküvőt szeretnél, én ajánlani tudom, tapasztalt,aranyos és profi.
2012. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!