Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen tipusú menyasszonyiruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tipusú menyasszonyiruha áll jól annak, akinek nincsenek nagy cickói?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pánt nélküli nagyon jól tud állni mert egy jó kis melltartóval az is olyan dekoltázst csinál hogy hű. Nekem is olyan volt, pedig 70B voltam akkor :)
2011. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)Én inkább azt gondoltam vmi pántos,vagy nyakbakötős emeli jobban ki,mert 80%-ban pánt nélküliek vannak,meg tetszenek is!
2011. jan. 14. 20:22
 3/7 anonim válasza:
100%
Ezt a kérdést már én is feltettem, íme a válaszok: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__8..
2011. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyakbakötőst ne válassz! Tényleg jól mutatna, DE - és ez nagyon fontos - a menyasszonyi ruha nagyon súlyos, iszonyúan fog fájni a nyakad, aztán a vállad, aztán a fejed. És egy egész napot ki kell bírnod így.
2011. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyakba kötőst én sem javaslom, nem csaknem szép, inkább nagyobb mellűnek áll jó, volt olyan koszorúslányruhám, és 75B-s a mellem.

Pánt nélküli is jól állhat, de mostanában ezt a fazon annyira divat, hogy szinte minden menyasszony pánt nélküliben van.


Először is javaslok egy jó melltartót (pl. szilikon melltartókról is jó véleménnyel vannak) és/vagy egy jó igazi fűzőt (nem mídert) [link] ezen az oldalon nagyon sok szép, jó van, igaz magas áron, de ezt esküvő után is tudod használni egyrészt hálószobában :P, másrészt ha olyat veszel kívül hordva különböző alkalmakra, nekem ez tetszik a legjobban: [link] c140-felmelles-csipkes-szaten-fuzo-6-szinben-p-174.html?osCsid=740b7e50765d29c8fe97ca5935ac6d7e&currency=HUF

(bár a mostani ruhákban általában szokott lenni beépített fűző nem feltétlenül bíznék arra mindent...)


Szerintem a következő kivágások amik igazán jól állhatnak, nem tudom mi a neve ennek a típusnak, nem hívják fel a figyelmet a mellekre, egy menyasszonynak amúgy sem illik szerintem csöcskivillantós ruhában lennie, a fehér ruha elméletben nem erről szól:


Mori Lee 81006 [link] [link] [link] http://www.youtube.com/watch?v=rtbEkn9Vq5w


estélyi ruhák a 19. századból:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(Bocsi a sok linkért...)

2011. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.Mostmár legalább körvonalazódik milyet keressek ha megyek próbálni.Ott meg úgyis kiderül melyik áll jól:)
2011. jan. 15. 09:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Minél magasabban záródik annál nagyobb benne a melled, illetve dekoltáltak is jók, ha a mell környékén van, masni, fodor, kövek, gyűrt rész, bármi ami kicsit is növeli optikailag. a nyakpántoson én is gondolkodtam, mert az is ad egy kis volument de ha tényleg nehéz a ruha akkor mégsem. Esetleg még a csónaknyakú, vagy ejtett vállú jó lehet. (magamból indultam ki 80/a-s a méretem, de róla biztosan le esne a pánt nélküli, és már olyan unalmas), még egy aszimmetrikus, az is jó tud lenni.
2011. jan. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!