Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki segítsen! Pénteken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madmax12 kérdése:

Valaki segítsen! Pénteken lesz az esküvőm, és valaki nek van-e ötlete, hogy miért ne nősüljek meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 16:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Bocsi lehet,hogy nem voltam egyértelmű.Azt szeretném,ha valaki mondana indokot,hogy miért ne nősüljek meg. Pl.:

-Ne nősülj meg,mert egy sárkányt veszel feleségül.

-Ne nősülj meg,mert kihullik a hajad.

Ilyenekre gondoltam.

2011. jan. 11. 18:45
 12/18 tetris ***** válasza:
87%

Nősülj csak meg drága barátom, mert ez az élet rendje.

Egyszer még a legmegátalkodottabb agglegények is belátják, hogy az ember társas lény, és igazi boldogságot, örömet csak a család adhat.

Az életed péntektől fogva meg fog változni, más dolgok lesznek értékesek, fontosak mostantól. Most talán emiatt egy kicsit beparáztál, de ez érthető is, hiszen egy olyan szakaszba lép az életed, amiben még nincs tapasztalatod.

Szívből kívánok sok boldogságot nektek!!!!!

És csak azért se írok olyat, hogy miért ne nősüljél meg!!

2011. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

ne nősülj meg, mert nem vagy biztos a dolgodban.

ne nősülj meg, mert hazudsz magadnak és a menyasszonyodnak is.

ne nősülj meg, mert legalább két ember boldogságát teszed tönkre.

2011. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Szegény asszony...ne menjen hozzád, mert egy marha vagy!
2011. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hülyeség, nősülj meg nyugodtan! Szerintem ha valaki bepánikol, az csak azt jelenti, hogy tisztában van vele, milyen komoly döntést hozott.

Csak az nem pánikol be ilyen jelentőségű döntés után, aki nem érzi a súlyát.

Mi pl. a közös gyereket terveztük el, és most hogy a tettek mezejére kéne lépni, bepánikoltam és minden hülyeséget kitalálok, hogy ne kelljen teherbe esnem, és nem értem más nő hogy mer ebbe diadalmenetben belevágni...Ennyire nem érzik, hogy mekkora döntés és mennyire eldönti az egész életüket?

Valamilyen szinten kell a pánik, csak a boldogságod útjába ne álljon.

Hacsak nem valaki más lány után húz vissza a szíved, ne szalaszd el ezt a lányt.

Ne fogd fel rabságként. Közhely, de igaz, hogy sok házasság azért romlik el, mert azt hiszik hogy örökké fog tartani.

Hát nem fog sajnos, hidd el nekem, minden szép dolog elmúlik az életben, úgyhogy élvezd ki amíg tart!


Irigylem a menyasszonyodat. Engem nem akarnak feleségül venni:(

2011. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Azt hiszem,hogy nem sikerült lebeszélnetek,így nem maradt választásom,.............meg kell nősülnőm!....Mentem.

2011. jan. 14. 12:53
 17/18 anonim ***** válasza:
Amúgy kíváncsi lennék, te kérted meg önszántadból a kezét, vagy enyhe ráhatás kellett hozzá? Elvetette magát, a rokonok rágták a fületeket vagy mi vesz rá egy férfit a nősülésre?
2011. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Már az asszony eltiltotta a nettől :P


A felelősségteljességről annyit, hogy az én férjem nem pánikolt be, sőt madarat lehetett vele fogatni :) Nem mellesleg annyit, hogy akkor már 15 hónapos kislányunk volt...nem a baba miatt házasodtunk.

2011. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!