Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esüvői tortát honnan rendeljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esüvői tortát honnan rendeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

honna rendeljek esküvői tortát? tapasztalatok alapján írjatok légyszi, árral együtt. Olyan kéne ahonnan el is szállítják.Kb 60-70 szeletes kéne


Köszi


2009. jan. 19. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Budapest?? Vagy helyileg merre felé? Mert gondolom azért a lakhelyedhez közel kéne lennie,hiszen nem mindeggy a kiszállitási kötség sem,nem??
2009. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pestől 20 km nyugatra, nekem jó a pesti vagy Érd, Budaörs
2009. jan. 19. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:

hello,


Mi Czinielből rendeltünk,40 szelet, 700-ra jött ki egy szelet, drága volt, de tudtuk, hogy finom lesz.

Ki is szállították ingyen, de ennyiért már lehet is :)

Daubner, August, ezek is finomak és drágák, és nincs weboldaluk, ahol rendesen meg lehetne nézni.

2009. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Érden a Pataki cukrászdát tudom ajánalni. Nagyon fincsi a tortájuk, meg az összes sütijük. Igaz, az áruk is meg van. A weboldaluk elég gáz, ott igazából semmit sem találsz. Szerintem ha hétköznap bemész, akkor nincs tömegnyomor, szívesen elbeszélgetnek veled és a részleteket is megtudjátok beszélni.
2009. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A 11. ker. Kosztolányi térnél van a Fadrusz cukrászda. Isteni a marcipántortájuk (és fehér), nem cukrozzák túl, de nem is ízetlen. Szerintem nagyon profik, őket ajánlom. :)
2009. jan. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket utánna fogok nézni:)
2009. jan. 21. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi tőlük rendeltünk, és maximálisan elégedettek voltunk! 120Ft/szelettel számoltak, kihozták a tortát 23 órára, és a szállításért is csak 1000Ft-ot kértek. Fantasztikusan finom tortákat készítettek, mindenki nagyon dicsérte. Viszont nincs cukrászdájuk, csak elvitelre kértünk kostolókat, és úgy választottuk ki az ízeket.


[link]

2009. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, jól néznek ki és mennyibe került?
2009. jan. 22. 18:48
 9/10 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

mi 35.000Ft-ot fizettünk 200 főnek elég tortáért.

2009. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó köszönöm szépen mindenképpen rendelek egy próbát hogy milyen!!!
2009. jan. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!