Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát vegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát vegyek fel szűkkörű esküvőre, első házasságom lesz, de csak a kisteremben esküszünk a szülők előtt?

Figyelt kérdés
Leengedett hajam lesz, de szeretném valamivel feldobni, mivel lehetne? Kérem, olyanok írjanak, akiknek hasonló esküvőjük volt, hogy milyen ruhában esküdtek, milyen volt a hajuk, milyen kiegészítőket viseltek? A ruhára vonatkozóan olyat szeretnék valamit, ami nem kosztüm és nem blúzos megoldás, hanem valami olyat ami rásimul a testemre, kihozza az alakomat, de mégsem egybe részes ruha. Még nem tudjuk a pontos időpontot, de valószínű, hogy télen lesz az esküvő, tehát nem valami lengébb öltözetem lesz. Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 5. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Romantikus:

[link]


Ez hideg lesz, de valami kabátkával megoldható:

[link]


Elegáns:

[link]

2010. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a második ez nagyon tetszik, eszembe se jutott eddig, hogy fehér szoknya is lehetne. Imádom a fehér színt egyébként. Köszi szépen. Ötletek még?
2010. nov. 5. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm késő ősszel esküdött,szintén szűk családi körben,meg mi voltunk,tanúk ott. Ő fehér rakott szoknyát viselt egy fehér fűzőszerű felsővel,amire egy fehér csipkés bolerót vett fel. Cipőnek pedig egy elegáns ,gyöngyökkel díszített topánkát választott,mivel ő elég magas. Teljesen egyszerű ruházata volt,de mégis gyönyörűen festett benne. A haját pedig kontyba volt,egyszerű kis fehér virág volt beletűzve. Sajnos képet mutatni nem tudok róla,de remélem,nagyjából el tudod képzelni. :)
2010. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát a 2.inkább a nászéjszakára való,nem egy esküvőre...


nekem ez nagyon tetszik pl. egyszerű,elegáns. alá mehet nadrágos vagy ruha


[link]

2010. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt meg tudod nézni tényleg illik e hozzád ami tetstik

2010. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem bár nagy esküvőm volt, én magam mégis egyszerű voltam. A hajamban nem volt semmi csak egy kis csillámos hajlakkal volt befújva. Egy nagyon apró fülbevalóm volt, egy egyszerű nyakláncom, meg persze a gyűrű! A ruhám az nagy volt, de szerintem ezek szépek és megfelelőek egy kis esküvőre:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!