Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem hagyományos lagzis esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagyományos lagzis esküvőt tervezünk, hanem egy kastélyteremben lesz a szertartás és utána a parkban egy koktélparti, szerintetek még mikkel lehetne feldobni?

Figyelt kérdés
Foodtruck vagy hidegtálak? Láttunk mobil pizza készítőt is. Mozgó oktélbárt bérlünk, az fix. Illetve hogy lehetne azt elérni, hogy ne legyen unalmas a koktélozó, beszélgetős része? Valami program ötleteket? Ez egy délutáni pár órás esemény, lagzit nem szeretnénk, de azért többet minthogy bemegyünk az önkormányzathoz.

#esküvő #lagzi #party #koktél parti
júl. 30. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fagyi stand szerintem még menő lenne, ha még meleg lesz, amikor tartjátok.
júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Élőzene.
júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak gyerekek, akkor buborékfújó gép.
júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Instant Fotobox?

Instax fenykepezögep, ami azonnal elöhivja a kepeket? Tavaly ahol voltam az esküvön, kis fabol keszült kepkeretet kaptunk ajandekba. Volt kirakva 2-3 db fenykepezögep, mindenki azzal fotozkodott akivel szeretett volna, es azonnal elö is hivta.

Egy nagy feher lap, karton. Vizfestek/tempera. A vendegek befestik a kezüket, vagy csak az ujjukat, ranyomjak a lapra es alairjak.

júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk egy olyan esküvőn, ahol egy séf mini hamburgereket készített. Nagyon látványos volt és finom is. A fagyi nagyon jó ötlet, az biztosan népszerű lesz.:)
júl. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár órás eseményre szerintem a hidegtálak elegendők és mellé pl. salátabár vagy gyümölcstálak. A fagyistand is jó ötlet, ha nyáron lesz.

Programnak pl. valamilyen fotósarok, ahol lehet mondjuk a koktéllal is pózolni. Nem tudom, hogy a stílusba belefér-e, de mehetne háttérben zene pl. bakelitről vagy valai gramofon-féleségről.

aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!