Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Körülbelül mikorra adnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül mikorra adnak időpontot esküvőre?

Figyelt kérdés
máj. 24. 14:14
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
68%

Hol, kik?


Hivatal, esetleg az egyhàz?

máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hivatal
máj. 24. 14:16
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Hivatalba, de melyikbe? A Jenőékébe?
máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap kötelező várakozási idő van. Hétköznapra szerintem pont egy hónap múlvára adnak. Hétvégére már nyilván neccesebb.
máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában minimum 30 nappal előbb lehet kérni, kivételes esetben (pl előrehaladott terhesség) ezt elengedik, és akár 1 hét múlva is lehet esküdni.
máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan ha ma bemész, 30napon túl kaphatsz csak, kivéve ha indokolt a gyorsítása. 30napot adnak arra, hogy ha esetleg meggondolnád magad.


Ellenben mi bementünk a hivatalba, a nő meg megkérdezte, hogy jövő hétvége?

Nálunk pl nincs hétköznapi esküvő, csak hétvégi, 15ezer ft, cserébe nem tartják a 30 napot.

máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Mi februar elejen kertunk, aprilis vegen akartunk hazasodni es kaptunk is aznapra, amikorra szerettuk volna. De ez Bekes megye, mashol gondolom jobban tele vannak.
máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nincs még szezonja a lagziknak egy hónapra simán kaptok kért időpontra.
máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ez szuper hír! én is már kismama vagyok meg nem is akarunk nagy felhajtást inkább gyors letudnánk szűk körben 😊😊
máj. 24. 15:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Viszont most kezdődik a fő szezon, lehet akkor több idő kell. Nekem márciusban, meg decemberben volt, azért ment könnyen... Ha terhes vagy, menjetek be már hétfőn időpontért, ha nyitva van.

#5

máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!