Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » MIt tegyek ha esküvő elött 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek ha esküvő elött 3 héttel tudtam meg hogy hiv pozitiv vagyok?

Figyelt kérdés
Elmentem anonim szüresre illetve mind2en elmentünk, ma ertemenetem es pozitiv. mit tegyek? ti mit tennétek? pedig kevés pasim volt tényleg.
2010. okt. 21. 22:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
Jajj, annyira szánalmas vagy ezekkel az idióta kérdéseiddel..Valaki tiltassa már le...
2010. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%

1.miért mentetek mindketten anonim szűrésre? ráadásul ha mindketten elmentetek és megkaptátok az eredményt azért csak megkérdeznétek a leendő házastársatokat, hogy mi lett? sőt, az eredményt is megmutatnátok?

2.a szöveged, az írásod egy nagyjából 15 éves csitri szintjén van és nem egy nőén, aki férjhez fog menni.

3.a HIV pozitívos szappanoperáid baromi unalmasak. úgy látszik minden második ide látogató elkapta, de valami extrém helyzetben. az egyik esküvő előtt, a másik 16 évesen fél év nagyon kemény drog után(és egy harmadik lány is van, aki ezt állítja magáról, bár az ő sztorija hihető és normális).

marhára unalmas vagy, már ne haragudj.

2010. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
Uramisten,Te nem unod még?????
2010. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
70%
miért? ez visszatérő kérdés?
2010. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
lehet h a pasidtól kaptad el xD
2010. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
86%
Kiemelt kérdéseknél,olvassátok el a "Hogyan tartsam titokban a betegségem?"c.kérdést.Mindjárt rájöttök honnan fúj a szél!
2010. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
78%
jaj,már megint te?:D "16" évesen nem korai a házasság?
2010. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

Ahh, itt is 200at akarsz? Te tényleg nagyon unatkozol, inkább tanulj kicsit, hogy értelmesebb legyél.

Csak úgy azért felteszem a kérdést:

Unatkoztatok, hogy csak úgy tesztekre jártok majd megse kérdezitek egymást mi az eredmény? Ez után mi jön?

Most a terhesen tudtam meg, hogy beteg vagyok miközben anyám éheztet a pincében tart 5 éve de megszöktem mert tesztelni akartam s macskával játszani? Az ufók nem nyaltak még ki?!

2010. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
23:30!Halálra röhögtem már majdnem magam a hozzászólásodtól!Tetszett nagyon!
2010. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem birtam megállni, hogy ne irjak:))

Most komolyan mondd meg öszintén, honnan jön ez a sok baromság, amit ide kiirkálsz??????

ÁÁÁ szerintem ez direkt szórakozik.

Senki ne válaszoljon legközelebb az AIDS -es tartalmú kérdésekre ,mert tuti ez az elmebeteg lesz az!!!

Csak egyszer gondolkoznál el azon, hogy most mit érez egy olyan ember aki tényleg HIV pozítiv és a Te baromságodat olvassa!

Szánalmas vagy és bunkó!!!!

megérdemled a sorsod!!!!!!!!!!

2010. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!