Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Visszafogottabb esküvőre ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogottabb esküvőre ötletek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok a párommal(26) pont azon gondolkodtunk h is kellene megszervezni az esküvőt...mindketten visszafogottak vagyunk, nem akarunk nagy 100 fős lakodalmat,zenekarral mivel a családunk nem olyan nagy,ráadásul sok az idős és a kisgyerekes vagyis tuti nem lenne sok tánc,hajnalig tartó buli maximum a barátokkal, de velük akármikor rendezhetünk vmi kis összejövetelt uh nem éri meg nagy esküvőt rendezni ..akkor viszont milyen lehetőségek vannak?

Van olyan h csak egyszerűen az egyházi és polgári után vmi jobb étteremben rendezünk egy jó vacsit és kész? Nem igazán vagyok otthon a témában...Légyszi ha van ötletetek írjátok meg! Köszi :)


2010. okt. 1. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

persze, hogy van erre lehetőség, olyat szerveztek, amilyen nektek a megfelelő. nálunk 25-en leszünk, menyasszonyi ruhám sem lesz mert nem szeretem a habos-babos ruhákat, egyszerűen az nem én vagyok. fehér tunika lesz rajtam. amúgy nagyon aranyos.

utána elmegyünk étterembe, halk zene és beszélgetés.

nem tudom hol laktok, és mennyit szántok rá, de egyik rokonunk úgy oldották meg, hogy max 40 fő és a Dunán egy hajón rendezték utána a vacsit, a hajó ide-oda úszkált a Lágymányosi és az Árpád híd között.

elég hangulatos volt, bár ezt érdemesebb nyáron vagy jó időben szervezni.

zenekar se kell ha nem akarsz, elég egy CD-t berakni. szolíd virágcsokor stb.

2010. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de hogy lehet ilyen ostobaságot kérdezni! miből áll étterembe menni? nem is kell az étteremnek tudnia, hogy ez egy esküvő... ha meg akarjátok velük tudatni, az sem gond... csak ne számíts arra, hogy az egész éttermet odaadják, hacsak ki nem fizetitek.

Foglalj asztalt úgy, mintha üzleti vacsorára mennél... mi a különbség?

2010. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kedves 2.: bocsáss meg ha ilyen ostobaságot merek kérdezni...azért van ez az oldal h kérdezzünk akármilyen nagy ostobaság,direkt leírtam h nem vagyok otthon ebben a témában.

Ja és nem szoktam üzleti vacsorákra járni vagy azokat szervezni, de én sem gondoltam h egész éttermet fogunk kibérelni.


Azért köszi h válaszoltál.

2010. okt. 2. 10:24
 4/9 anonim ***** válasza:
vannak éttermek,ahol van több terem,amit ki lehet bérelni ill.lefoglalni bármilyen alkalomra(szülinap,üzleti vacsi,esküvő) vagy csak simán lefoglaljátok úgy,hogy x személyre szeretnétek asztalt. Zene mehet CD-ről. szinte bármelyik étteremben megoldható,körbe kell kérdezni. Állítólag nem javasolt az esküvő szót emlegetni,mert azt drágábban számolják, elég ha annyit mondasz h x személyre vacsora.
2010. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi esküvőn négy éve volt. 0ft-ba került. Két tanú, meg egy haver aki fényképezett. Senkinek nem szóltunk, hogy ne legyen balhé belőle. És nem is lett. Örültek hogy megspóroltunk a családnak egy csomó pénzt:)
2010. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is szolid esküvőt tervezünk a párommal. A mi terveink

A: polgári szertartás után egy kis állófogadás (gratulációk, pezsgő, kis falatkák torta vágás)

B: polgári szertartás után csak a szűk családdal egy vacsora.

Döntsd el melyik szimpibb:)

Lehetőségek tárháza nagy javaslom írd be a keresőbe, hogy kis esküvő vagy szolid esküvő. Tapasztalatom szerint sok fórum foglalkozik ezzel.

Sok boldogságot nektek!

2010. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, segítséget! :)
2010. okt. 2. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem most október közepén lesz az esküvőm. Nagyot szerettünk volna, de sajnos anyagiak miatt, s inkább baba mellett döntöttünk, aki már lassan 6 hónapja a pocakomban van, lemondtunk a nagyról.

A miénk abból áll, hogy délben meglesz a polgári, aztán mivel a szüleim s testvéreim messziről jönnek, így ebéd, s vacsi otthon. Nem valami szép az após szobája, de az a nagyobb, s lesz kaja pia, menyasszonyi torta, s sütik. Lesz csokrom, menyasszonyi ruhám (kismama), s gyűrűs párna, fényképezgetés. Szóval olyannak oldjuk meg mintha nagy lenne, persze nem titkolom mások előtt, csak szeretnénk ha emlékezetes lenn. Nálunk rokonok, barátok tudják milyen lesz, de csak szülők, testvérek, s párjuk lesznek meghívva az én részemről. Párom részéről após, s egy uncsija.

2010. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha budapesti vagy, akkor tudom ajánlani a trófea éttermet, nagyon színvonalas, 5000 Ft és annyit eszel, iszol , amennyit akarsz. Persze vannak drága italok, amikért külön kell fizetni...

de lefoglalsz előre x helyet, és 5000 ért mindenki annyit eszik, amennyit akar, azt hiszem, még tortát is adnak ilyen eseményekkor (bár ezt meg kell kérdezni)

az étteremben szól a zene is, az öregek úgysem fognak mulatozni, mindenki eszik egy jót, beszélgetés...

2010. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!