Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet kapni esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kapni esküvői meghívót? Csak pár darab kéne.

Figyelt kérdés

Mindehol nagy tételekben beszélnek, de nem hiszem hogy pár darabért szóba állnak velem. Szóval bolt neveket szeretnék!

Köszi


2010. szept. 29. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Papírboltban lehet kapni előre nyomtatottat.


Saját nyomtatóval és szövegszerkesztővel meg olyat és annyit nyomtatsz, amennyit akarsz.

2010. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én Győrben tudok két helyet ahol akár egy darabot is megcsinálnak neked. Egyébként a vaterán lehet rendelni darabra, gyönyörűeket, és a kész szöveggel postázzák el, emellett teszkóba, papírboltokba stb. itt egy vaterás link nézd meg őket

[link]

2010. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, neten nézz utána...tök jók vannak. Mondjuk mi papírboltban vettük (azt a 15 db-ot) és én csináltam meg a szöveget bele nyomtató segítségével.
2010. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi magunk készitettük és saját kézzel irtam az összeset. Igy nagyon személyes, mindenkinek nagyon tetszett.

Kreativ hobbyboltokban, papirboltban gyönyörű anyagokat, diszeket lehet hozzá venni, de kész sablonok is kaphatóak amibe már csak a szöveg kell.

2010. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

papírboltban lehet venni jó minőségű nagyon szép papírokat, ha van egy kis kézügyességes nagyon szépet lehet alkotni.

egyébként lehet venni előregyártottat, olyan , mint a zsúrmeghívók, szeretettel értesítelek, hogy ..... itt.... , ...ekkor...., blabla, sztem ez olyan személytelen.

de vannak egész szépek is

2010. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!