Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam el neki? Arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Arról lenne szó hogy még messze van az esküvő (júliusba), de barátnőm már 180 embert meghívót. Esküvő szervezőt felfogadott az apja. Stb.

Figyelt kérdés
Nem csak hogy drága esküvő lesz.. De én mindig kisebbet akartam.. és egy kicsit zavar hogy semmibe sem lehet beleszólásom.! Köszönöm a válaszokat! 25F
2010. szept. 27. 18:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%
Biztos a te esküvőd is lesz,vagy te csak egy kellék egy dísztrgy leszel amt ara meg apóspajtás rakosgat jobbra balra majd?
2010. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem tudom Nálatok hogy volt amikor eldöntöttétek, de Nálunk úgy kezdődött hogy a párommal leültünk megbeszélni hogy mekkora lagzit is szeretnénk, ill hogy Mi fizetjük hogy véletlenül se legyen beleszólása senkinek sem mivel ez a MI napunk, rólunk szól, értünk van minden...egyébként koraiak vagytok mondhatom :) Mi is júliusra tervezzük, de még csak tervezés szintjén vagyunk

De állj a sarkadra, a lányok nem szeretik a tutyimutyi alakokat, ez a TE napod is lesz, ha meg nem enged, akkor lehet hogy nem Ő az igazi...

28N

2010. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem nem kellene addig meghazasodnotok, amig ilyen dolgokat nem tudtok megbeszelni, mert egy hazassagban ennel meg sokkal nagyobb problemakat is meg kell tudni beszelni es nehezsegeket legyozni. Szerintem a ti kapcsolatotok nem erett meg a hazassagra. Ez a te eskuvod is es nem kis dologrol van szo, mert 180 fo az nem keves es ha te ehhez anyagilag hozzajarulsz, teljes mertekben jogod van szolni, meg amugy is, hisz a te eskuvod is.


Attol meg egy hazassag sem lett jobb, hogy vilagra szolo eskuvot rendeztek...de olyan sok van, akik par honap utan elvalnak es utana evekig nyogik a lagzi hitelet.

2010. szept. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%
Amugy egyik ismerosommel pontosan ugyanez tortent. Tavaly szeptemberben osszehazasodtak, tavaly decemberben szet is mentek, mert kiderult, hogy a feleseg addig elvezte az egeszet, amig a nagy lagzit kellett szervezni es amig nem jottek a szurke hetkoznapok...en nagyon elgondolkodnek a helyedben, de komolyan. Milyen eselyeitek vannak, ha igy indul a kozos eletetek? "Le vagy ugatva" mar most. Mi lesz 10, 20 ev mulva?
2010. szept. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
68%

Csak azt tudom javasolni, hogy FUSS!!! De komolyan. Ha már most ilyen a viszonyotok, mi lesz később. Egy nagy mamuszt fog belőled csinálni a lány is, meg a szülei is.

Mi az, hogy nem szólhatsz bele a saját esküvődbe? De leginkább a lány a hibás, mert enged a szüleinek és inkább őket nézi, nem téged. Az én szüleim is jól állnak, rengeteg mindent kaptunk, az esküvőt is nagyrészt ők fizették, de eszük ágában sem volt ezért cserébe előírni,hogy milyen legyen.

2010. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!