Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sztárvendég esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztárvendég esküvőn?

Figyelt kérdés
Nővéremnek nyáron lesz az esküvője. Anyukàm, apukám arra gondolt hogy meglepetés sztárvendéget hivnànak. Pontosabban Majkàt ès Curtist. Szerintetek az esküvő előtt hány hónappal keressük fel őket? És hol tudnánk elérni őket? Szeretnék tanácsot kérni. Előre is köszönöm!:-)

2022. febr. 13. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A managementet kell felkeresni, a honlapjukon biztos ott van az elérhetőségük. De inkább valami normális énekest hívjatok, aki tényleg énekel, sokkal olcsóbban kijön, minőségibb műsort adnak és nagyobb eséllyel lesz nekik jó az az időpont amit kinéztél az esküvőre.
2022. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Jól nyissátok ki a bukszát.
2022. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Másfél-2 millió alatt nem lépnek fel.


De tegyük fel ki tudjátok fizetni.


Szerintem legalább háromnegyed évvel előtte illene szólni nekik, de jobb ha előtte ránéztek valami turnénaptárra, és ott már látjátok ha foglaltak hivatalos eseményre aznap. De ha szerencsétek van mellé beszúrhatnak jó pénzért egy esküvőt is.

2022. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell lepontozni 2-3-on? Nem értem, jobb napotok lesz tőle? Na mindegy...


Ezek tényleg drága mulatságok, bár nekem sem az ízlésem csücske az említett előadók, de az esküvő (eleve lehúzó műfaj) + sztárvendég kombó hallatán én is milliókra gondolok.


(Szerintem nem ér annyit az egész, de nyilván nem ezt a véleményt akarod hallani)

2022. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mivel ti átlag emberek vagytok nem pedig sztárok, elvonná az eseményről illetve nem az esküvőjükről lenne maradandó élmény. Bár a ti döntésetek, de elég rosszul venné le magát ha nem a párral lenne fényképezgetés gratulálás hanem Majkáéknak.
2022. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5# Na igen, az meg a másik.


Megmondom őszintén, én nem szeretném, ha életem egyik legnagyobb eseményére meghívnák a kedvenc előadómat (igaz, ez szinte esélytelen is lenne), mert akkor félő, hogy inkább róla szólna az esemény, mint rólunk.

Nem hiúságból, csak tudom magamról, hogy nagyon hamar átmenne az előadóval való "haverkodásba"

(Persze egyéb alkalomból felőlem mehet a dolog, csak ne az esküvőmön)

2022. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Én is pont erre gondoltam. Mond meg a szüleidnek hogy ez egy nagyon rossz ötlet. Úgy látszik hogy nagyon meg akarják mutatni a szüleid hogy ezt ők megtehetik. De ezt nem nem a lányuk esküvőjén van itt az ideje. Ez nem róluk szól. Nem arról hogy milyen menő a család hogy ezt ki tudja fizetni. Ez a nővéred és a vőlegénye nagy napja. Nem a szüleidé. A menyasszony és a vőlegény ek kell hogy legyenek a főszereplők. Egy sztárvendég ahogy szokták mondani "ellopná a showt".

Képzel d el hogy fellépnének, mikor befejezik az egész násznép kivonulna hogy autogramot kérjen, meg hogy fényképezkedjen velük....ez ultra gáz azokkal szemben akik meghívnak a lagzijukra és költenek, készülnek rá hónapokat.

2022. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

1. a tesód szererti őket?

2. Curtisnek pl szokása nem megjelenni itt-ott (elég rendszeresen)

3. én otthagynám az egészet a pcsbe, ha a szüleimnek ekkora marhaság jutna az eszébe

2022. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekünk nyáron lesz az esküvőnk mi Mario a harmonikast hívtuk meg ez a mi ajándékunk. 280ezer Ft.


Majka Curtis tuti ennek a sokszorosa. Ha ki tudják fizetni és a pár is örülne nekik (ezt nektek kell tudni) akkor rsze jó ötlet de kb most kéne e lefoglalni dzerintem

2022. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem se kéne hogy egy esküvő a Majkáról szóljon. Épp eleget látom a TV-ben. Vendégként egész biztosan ráborítanám az asztalt a résztvevőkre. Eleve ha én nyár közepén tiszteletemet teszem egy esküvőn az azt jelenti hogy lemondok valami sokkal élvezetesebb programról, mondjuk utazásról vagy arról hogy a Balaton-parton süttessem a hasam. Utazok 200 km-t a 60 fokban, viszek 70.000 Ft ajándékot abban a reményben hogy az ifjú pár hasznosan költi majd el, babakocsi, nászút meg ilyesmik vannak a fejemben. Öltönyben meg nyakkendőben izzadok órákig, eszem a sz . r kihűlt cordon bleut, és akkor meglátom, hogy a kedves pár pontosabban a szüleik ilyenre költik a pénzt, hogy az ország szemetét idehívják hogy "szórakoztasson"

Inkább adták volna egy hajléktalannak azt a 2 milliót.

Őszintén szólva soha többet nem állnék szóba a párral és az ajándékba adott 50-70000 Ft-ot is visszaövetelném.

2022. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!