Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy arborétumban lehet esküvő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy arborétumban lehet esküvő? Például Szarvason.

Figyelt kérdés

Még csak tervezgetek, 2 év múlva lesz az esküvőnk. Gyönyörű zöld fű nyáron, magas fák, virágok... olyan romantikusnak látszik... mindig is egy erdőben akartam férjhez menni... de lehetséges ez?

Csak késő estig lenne vacsora, nem lenne hajnalig lagzi.

Mit gondoltok?


2008. dec. 15. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Valakik a viz alatt, valakik az egben eskusznek orok huseget egymasnak. Ti pedig az erdoben fogtok. Gondolom vannak meg "elvont" helyszinek, nezz korbe itt a neten, hatha talalsz egy otletesebb helyet, ami jobban megtetszik, mint az erdo.
2008. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ott van, ahol akarjátok. Gyakorlatban nem minden önkormányzat vállal "házon kívüli" esküvőt. Érdeklődjetek utána, vagy ha egyházit is szeretnétek, akkor lehet,h. a pap rugalmasabb.
2008. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia.


Mindent lehet,de nem biztos,hogy szabad.Én már énekeltem egy nagyon híres étterem tulajának esküvőjén a Füvészkertben,sőt!!!még a fákat is megnyirbálták,hogy beférjen a sátor,de ezért a vőlegény súlyos milliókat fizetett,mivel tájvédelmi körzetről és magántulajdonról volt szó.A legegyszerűbb,ha megérdeklőditek,ki az "üzemeltetője" az adott arborétumnak,és felkeresitek a rendezvényszervezőt,aki elé tárjátok a kérvényeteket,és ő elmondja,hogyha lehet,mi a módja,illetve kell-e,és ha kell,mennyit fizetni.


Boldog Ünnepeket!

2008. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát esküvő nem biztos! Ugyanis annak, hogy az anyakönyvvezető külső helyszínre kimnjen nagyon sok mindennek meg kell lenni. Nem kekeckednek az önkormányzatnál, hanem szigorú szabályai vannak. Legfontosabb, hogy az anyakönyvet védeni kell, mert ebből csak ez az egy darab van! Tehát nem érheti eső, nem rongálódhat, biztosítani kell, hogy ne tekintesen bele senki sem (csak azanyakönyvvezető, illetve törvény, rendelet által szabályozott emberek nézhetnek bele), oda kell szállítani és vaissza hivatalba az anyakönyvvezetőt, stabil asztal is kell, meg még tudnám részletezni. Annyit javaslok, hogy írjatok egy kérelmet a hivatalba , 2200 Forintos illetékbélyeggel ellátva, indokoljátok hogy miért akarjátok ott és várjátok a határozatot (30 nap a max. elintézési határidő). Vagy engedik vagy elutasítják.
2009. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk az egyházi volt Kecskeméten az Arborétumban, ott van egy kis kápolna. Utána ott fényképezkedtünk. A polgárit nem akartuk ott tartani, mert nem viszik ki itt az Anyakönyvet, persze eljátszák az egész esküvőt, de előtt be kell menni a tanúkkal megseküdni hivatalosan. Amúgy láttam itt is kihelyezett polgárit (ilyet mint írtam), de rettentő meleg volt, szenvedtek a vendégek, nem is ültek a padokon.
2009. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!