Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valakinek valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek valamilyen ötlete? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Páromnak esküvőnkre nézegetünk mellényeket. Fekete lesz az öltöny, s csak krém színű mellényt találtunk. Most kezdtük el a szervezést, polgári lesz, de mivel nem biztos, hogy össze tudnánk hozni egy nagy esküvőt páromnak az az ötlete támadt, hogy rendesen fényképezgetnénk, hogy legyen emlék, s a ruháink se az alkalmi jelleget öltse. A polgármesteri hivatalban is azt tanácsolták, hogy attól lehet menyasszonyi ruhám, hogy csak polgári lesz, s ott ezt jobban értékelik. S azt nem tudjuk eldönteni, hogy a krém színű mellényhez keresgéljünk krém színű inget vagy jó a fehér is?

Fehéret is újat vennénk, ott láttunk is fehér inget, de krém színűt nem. A mellényt a skálában vennénk meg, most pont akciós is, ami kimondottan esküvőre öltöny alá való.


2010. aug. 30. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A te ruhád milyen színű lesz? Nekem ekrü ruhám volt, és a párom inge is ekrü volt. Nagyon szép ing, és bármikor tudja használni. Sőt ez esküvői öltönyét is! És miért ne lehetne neked is nagy ruhád? Elvileg amikor még mi is kis esüvőt terveztünk (no nem jött össze, 120 lettünk a végére:)), akkor én is mondtam, hogy ha lehet, felszeretném venni az álomruhámat. Azért mert nincs ott 200 ember, még lehet szépen, csinosan kinézni!
2010. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fehér ruhám lesz. Későbbre a párom tervezne nagy esküvőt. Ő is és Én is nagyon szeretnénk, s ezért volt számomra elgondolkodtató, de aztán ott volt az, mi lesz, ha mégse jön össze? Szerettem volna menyasszonyi ruhát egyszer viselni. Később ha lesz is nagy, nem tudom, hogy fog mutatni két különböző menyasszonyi ruha. S ez volt benne elgondolkodtató. Ami lesz ruha, az más jellegű, mint az elképzelésem, de sok választás nem volt, mivel 6 hónapos terhes leszek az esküvőn, s múlthéten döntöttük el az esküvőt, mert már 1-2 éve folyamatosan toljuk, s gyerek mellett lehet ez maradna, s ha úgy is akartunk jövőre vagy 2 év múltára, úgy voltunk vele, hogy összedobjuk most. Augusztus közepén jött az ötlet, s múlthéten nézegettük a ruhákat. Kismamára elég nehéz olyat, ami alkalmi s menyasszonyi ruha közötti, aztán találtunk egy olyan üzletet, ahol kimondottan kismamáknak kedvez menyasszonyi ruhákban, s így jött ez az ötlet. Amúgy sima polgári volt a cél. S csak szülők, testvérek lesznek jelen, na meg a tanúk.
2010. aug. 30. 13:18
 3/3 A kérdező kommentje:

S a polgári marad, a vendégek száma is, csak a ruha lesz más. Meg mivel van rá lehetőség, hogy fényképezzenek, 20 db kép, így lett a menyasszonyi ruha. Jövőre, ha össze dobtuk volna, akkor max. 45 fős esküvőt akartunk. De hátha összejön. Ha nem, akkor azt a pénzt házba fektessük. Van két ingatlanja is a páromnak, csak az após miatt nem megoldható, hogy külön legyünk. Sajna kijelentette, amíg él, nem költözhetünk el a másik ingatlanba, mert kertes (most panellben lakunk) s nyugdíjas korára kell neki. Azt a házat meg nagyon fel kéne újítani, szóval feleslegesen nem vernénk bele a pénzt. A mostaniból meg nem hajlandó elmenni nyugdíjas koráig. Nem nézi, hogy lassan 3.-an leszünk a gyerekkel egy sokkal kisebb szobában mint az ővé. Cserébe se hajlandó belemenni:(

Az esküvő tolása is ennek köszönhető, mert a jövő nyáron taltandó esküvőnk gyerek mellett is megoldható lett volna, csak mi úgy terveztük, hogy eladjuk a kertest, ami elég messze van innen s párom mhelyétől, s veszünk itt egy kisebb házat vagy panellt, de nem számítottunk arra, hogy após így reagálja le a dolgokat. Szóval lehet tolódott volna. Páromnak is kezd elege lenni abból, hogy nem hagy minket élni, s max. két évre tette a lécet, hogy elköltözzünk, ami nem valószínű még úgy se sajnos, ha nem csinálunk nagy esküvőt.

2010. aug. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!