Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnák össze házasodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák össze házasodni a barátommal?

Figyelt kérdés

Már 6 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. És úgy érezzük, hogy eljött az esküvő ideje, csak nem tudjuk, hogy hol adhatnának össze minket? Esetleg templomi esküvő is megoldható lenne? (Semelyikük nem esküdött még templomban.)


26/F


2010. aug. 17. 23:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne lenne megoldható? XD
2010. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a kamukérdést...

Homárokat Magyarországon nem adnak össze, ehhez Nyugatra kell menni, vagy átváltozni garnélarákká...

2010. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Második válaszoló megnyugtatlak, hogy nem kamu kérdés. Nagyon sok ideig a családban is volt egy kis vita erről az esküvőről, hogy nem kellene de minket ez nem érdekel, persze azóta megbékélt a család és ők is ott lennének, de nem tudjuk, hogy hova menyünk.
2010. aug. 18. 00:05
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

tudnÉk és nem tudnák


Magyarországon nem tudtok összeházasodni, viszont bejegyzett élettársai lehettek egymásnak, azt is anyakönyvvezető csinálja, lehet hasonló ceremónia, mint egy polgári esküvő.

Összeházasodni itt nem tudtok, én Hollandiáról tudom, hogy összeadnak azonos nemű párokat is. De azt nem tudom, hogy egy ilyen házasság Magyarországon érvényes-e. Egyházi esküvő viszont biztos nem lehet sehol.

2010. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

Magyarországon csak bejegyzett élettársi kapcsolatotok lehet,semmi esküvő(pld. templomi vagy polgári)!

Ehhez külföldre kell menni..:)

Maximum lefizettek egy papot(én tudok egy lefizethetőről,mert a faluban volt egy annak idején és sok olyan embert adott össze,akiket nem kellett volna,mert nem azonos vallásúak voltak,vagy a vallás tiltotta..stb.),de ők nem homoszexuálisak voltak,hanem különböző vallásúak.


Ha írsz privátot,megadom a nevet..:S bár nem hiszem,hogy valóban megteszi ezt ez a személy.

2010. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Templomi semmiképp nem lehet, az egyház elítéli a homoszexualitást.
2010. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a gyors válaszokat.

És ez a bejegyzett élettársi viszony ugyanolyan "rangú" mint egy esküvő?

2010. aug. 18. 00:16
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
De a melegek miért nem házasodhatnak?
2010. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A külföldön kötött meleg házasság Magyarorsazágon nem érvényes, erről tudjatok.


A bejegyzett élettársi kapcsolat sok mindenre jogosít, de pl gyereket nem fogadhattok örökbe.

[link]

2010. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Templomi például azért nem, mert mint ahogy azt előttem is említették már, a keresztény egyház nem fogadja el a homoszexualitást: ellentmond a vallásnak, "életellenes".


Egyébként miért szeretnétek templomit? A tiltás ellenére is logikátlan a dolog. Ha vallásos vagy, nyílván épp ez miatt nem szeretnél házasodni, még akkor sem, ha meleg vagy. Ha pedig nem vagy vallásos, akkor teljesen fölösleges. (Talán lázadásból?)


Amúgy egyetértek azzal a szólással, hogy a papír nem jelent semmit. Szeretitek egymást, és ez a lényeg.

2010. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!