Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy szükségem van a segítségr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szükségem van a segítségre. Ti mit vennétek fel a helyemben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szeptemberben megyek egy nagy esküvőre,amit igazából már nagyon várok,mert gyönyörű és elegáns lesz,szép templomban és utána a lagzi is egy csodás helyen lesz megtartva. Szeretnék én is kellőképp csinosan felöltözni,de semmi ötletem,hogy mit vegyek fel!!! A barátom anyukája felajánlotta,hogy szívesen megvarrja nekem azt a ruhát amit szeretnék.Máskor is varrt nekem és nagyon ügyes szóval ez nem gond=)

Már napok óta bújom a magazinokat meg az internetet,de nem találok kedvemre valót=( Mindenhol csak hosszú koktélruhák vannak,vagy túl rövidek,vagy stílustalanok...Mivel alacsony vagyok,ezért nem mindegy milyent veszek fel. Szeretnék nagyon csinos lenni.Tehát ezzel kapcsolatban kérnék segítséget,hogy TI mit vennétek fel szívesen.Linkeljetek légyszi képeket,hátha megtetszik egy=) Amúgy 20 éves vagyok,162 cm és 48 kg.A magassarkú nem gond=) Általában sportosan öltözködöm,de ízlésesen,ezért jelent most problémát ez.

Kérlek segítsetek=)


2010. aug. 15. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom neked milyen az ízlésed, én mosatnában a masnikat szeretem. most voltam esküvőn, egy olyan orsay ruha volt rajtam, ami nem túl hosszú és egy nagy masni fogja át a hasamat:)
2010. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link] (ez esetleg más színben)

[link]

(meg az ilyen stílusú ruhák )

2010. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem a 2. ruha jól néz ki:) esetleg valamivel még fel lehet dobni:)
2010. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, itt tuti találnál vmit, bár így a honlapon nem sokat látsz, de iszonyú jó fazonok vannak, olyan szabásmintákkal, hogy szuper alakot csinál még a nagyimnak is...:-)

Mondjuk nem olcsó, de ki lehet fogni akciókat. Ja, és nem konfekció, tehát nem fog veled szemben ülni az esküvőn, az tuti...

Ha van aki megvarrja, az kész főnyeremény, csak vmi tuti anyagot válassz, ne gagyit, mert az el tudja rontani a legjobb fazont is!



[link]

2010. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én pl. anno turiban találtam meg a tökéleteset :). Én is alacsony vagyok, 159 cm (mellette kicsit husis is sajna)... olyan a fazonja, mint a kis feketének, ami Audrey Hepburn-ön volt az Álom luxuskivitelbenben, csak bézs, és alul vann ilyen fakíttott-halványított búzavirágos minta. Egyébként kicsit térd alá ér.


21/l

2010. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Magassarkút ,mert az kiemeli a lábat és kellő képen magasít.

Írd be a Google képekhez,hogy coctail dress és sok gyönyörű ruha jelenik meg.

Most csak ennyit tudok segíteni,remélem elég lesz!

2010. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Eperke8 válasza:

A terdig vagy terd folottig ero ruha mindenkeppen jo valasztas, egy elegansabb, de nem TUL elegans verzioban. javaslom az A-szabasvonalat, hiszen eskuvo lesz, eszem-iszom, tanc satobbi... fontos, hogy akkor is elegans , es KENYELMES legyel!

Lehet fodros (mertekkel) mert az egy fiatal lanynak jol all, de ne tul cicomas.

Szerintem egy empire vagy A-szabasvonal egy masnival a legtokeletesebb... Alacsony es nagyon fiatal vagy, ezert alapozz a bajossagra, aranyossagra, mintsem hogy ultrakomoly vagy tul szexis legy.

a cipod legyen magas, DE ne tusarku, hiszen nem szenvedni mesz.

A menyasszonyt mindenesetre sose oltozd tul.

Cipokent bevaltak a kisse vastagabb talpu (pl 1 cm), es kb 10cm-sarku cipok, amibe javaslok egy plusz nedvesseg felszivo talpbetetet..

szinnek javaslom a pasztell szineket, vagy bezs-fekete ruhakat, vagy 2 szinbol osszetett ruhakat.

tull, selyem, ilyesmi johet, hiszen elegans helyre mesz, es szepnek kell lenned, de, mindig vigyazz hogy az este sztarjatol (a menyasszonytol) ne legyel feltunobb..

2010. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy arany vagy bordó csillogós pántnélküli vagy nyakbaakazstós esetleg spagettipántos térdig érő koktélruhát vennéke gy arany vagy hasonló színű magassarkúval.De a Tigrien már nagyon jók vannak mindenméretben és nem is drágák vagy nézz szét az Európarban ott is biztosan találnál.Hát szerintem még egy sötétebb farmer meg egy elegánsabb divatos felső egy csini öv(v.mi díszes)magassarkú is megtenné kivasalt avgy begöndörített hajjal pici alapozó(ha használsz)szempillaspirál,szemcerka és szájfény a hajba v.mi csatt de csak közére(ez is lehet díszes)vagy v.mi uyganilyen csinos hajráf esetleg scatt.Ha van valami akkor írj privit remélem segíthettem és ,hogy enm késtem el:)
2010. szept. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vok boccs a hibákért gyorsan írtam:s Remélem azért eltudtátok olvasni főlkeg te kedves kérdező lehet ,hogy én nagyon-nagyon fiatal vagyok ,de értek a divathoz:D 12/l ui:És ahoz képest nem is voltak rossz tanácsok:)
2010. szept. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!