Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segítség! 2és fél hét az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! 2és fél hét az esküvőig és eddig akárkit kérdeztem sminkre és hajra, nem igazán adtak határozott választ. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenki azon gondolkozik, hogy lehet, hogy elutazik a családdal, mert hosszú hétvége lesz. Mindenhol szabadságon vannak vagy lesznek a kozmetikusok/ fodrászok. Elegem van, hogy egyre idegesebb vagyok és mindenki bizonytalan válaszokat ad :( Mit tudok tenni? Van valami cég akik esetleg még végszükség esetén is elvállalnak, házhoz is kimennek ha kell. Budapest mellett lakom, tehát valami olyan kéne, amelyik Budapesten kívül is vállalja és nem csillagászati áron...:(

Nagyon kétségbe vagyok esve, úgy elbénáztam...Már szóltam tavasszal a fodrászomnak és a kozmetikusnak, csak nem voltam elég erőszakos és nem írták fel a füzetkéjükbe...


2010. aug. 4. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
jó pénzért bárki bármit elvállal....
2010. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Engem anyukám sminkelt és csinálta a hajam Nagyon jó lett és ez a légköltségkímélőbb megoldás.


Van esetleg barátnő aki tud segítnei?

2010. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem el,hogy Pesten egy kozmetikus sincs,aki vállalna,mert hogy nálunk itt a szlovák határ mentén az oké...de hogy Pesten az összes kozmetikus egyszerre vesz ki szabadságot?

[link]

2010. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
érdekes, hogy ezt írod, hiszen augusztusban van a legtöbb lagzi. Szerintem elsősorban a környéken nézz körül, érdeklődj és 100%-ra fixálj le egy időpontot, annyi fodrász és kozmetikus van meló nélkül, biztos találsz valakit, aki ügyes és szívesen elvállal. Cég, aki házhoz megy az csillagászati ár lesz... esetleg felajánlhatod, hogy érte mész és haza is fuvarozod autóval.
2010. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg tudnék kozmetikust, ha megírod, hogy pontosan Budapest-től merre?
2010. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
én meg megkérdezhetem neked a tesómat, marha jól sminkel, de nem sminkes!! tehát nem kérne tőled sokat (lehet,hogy semmit)
2010. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Most úgy néz ki találtam egy sminkest, már csak a fodrász válaszára várok...Holnap minden kiderül...Majd megírom a végkifejletet :)

Egyébként meg én sem értem, hogy miért húzódoztak ennyien... Lehet, hogy nekik jól megy...

2010. aug. 4. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is tudok baromi jó sminket csinálni, ha kéne... Hajra is attól függ... írj privit.
2010. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldódott! Találtam egy helyet, ahol készségesen fogadtak, úgyhogy minden rendben! Azért köszönöm a rengeteg ötletet!
2010. aug. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!