Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Különböző menüsorok esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző menüsorok esküvőre?

Figyelt kérdés

Három féle menüt szeretnénk, de nem jutunk dűlőre...

Ahol menüsoros és nem tálas volt az étel, nektek mi volt a mnü, miből lehetett választani? illetve kettő vagy három féle menü volt?



2020. jún. 10. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hűha...hány személyre?


Nővéreméknél volt a sima, a vega, meg állandó hidegtál. 30 fő.

2020. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Első körben azt kellene tudni, hogy hány embernek és milyen diétája van (vega, vegán, gluténmentes, cukormentes stb),és az alapján kellene elindulni.
2020. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem konkrét menüsor kellene, hogy kinél mi volt. Köszi
2020. jún. 10. 18:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét menüsort akkor tudnánk mondani, ha a 2. pontban felsoroltakat megadnád+hány fő lesz (ebből mennyi az idős és a gyerek) és mikor lenne a lagzi. mert pl ha lesz 10 gluténérzékeny és nincs vega, akkor felesleges a vega menü
2020. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az h Kis Mari És Jóska Pista esküvőjén 4 éve mi volt a menü, annak az ég világon semmi köze az én leendő vendégeimhez
2020. jún. 10. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki beszélt itt a mások vendégeiről? A tieid érdekelnének, mert én pl nem esküvőn ugyan, de máshol volt vegetáriánus menüm, és ezzel kapcsolatban tudnék segíteni, de ha nem kell vegán/vegetáriánus menü, akkor nem írom le feleslegesen.
2020. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én beszélek, mert engem csupán inspirálódás miatt érdekel, hogy másoknak mi volt.... ezért is szól így a kérdés, hogy “nektek mi volt a menü, miből lehetett választani”, nem pedig az a kérés, hogy az én vendéglistám alapján állítsatok össze menüt... de látom, nehéz kérdés ;)
2020. jún. 10. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon kis esküvőm volt (20 fő), így egy menü volt (mondjuk a főfogás többszemélyes vegyes tálak). Illetve egyvalakiről tudtam, hogy neki speciális menü kell, azt külön elkészítettük.


Előétel: sous-vide rozé sertés szűz, karfiolpürével, zöldségekkel - nagyszerű volt, imádtam, pedig nem vagyok nagy vörös húsos.

Első fogás: lakodalmas húsleves - kicsit fura volt a konraszt a gurmé előétel és eközött :)

Főfogás: volt sertéstarja, csirke (a húsokat pácolva/megtöltve/göngyölve készítették, ez is elég menő volt), rántott sajt és gomba, köretnek pedig krumpli, párolt rizs és saláta.

Desszertnek csak a torta volt :) viszont mi rögtön vacsi után vágtuk.


Egyébként így belegondolva, több száz fős esküvőn is voltam már ahol vegyes sültes tálak voltak - szerintem, jó, mert így mindenki megtalálja a maga kedvencét.

2020. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as nagyon köszönöm :)
2020. jún. 12. 08:10
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Ritka bunkó és ostoba vagy kérdező :D még annyi sem megy önállóan, hogy a google-ba bepötyögd az "esküvői menü" szavakat, elég szánalmas.
2021. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!