Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt valaki, aki varratta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki varratta az esküvői ruháját? Mennyibe került?

Figyelt kérdés

Hol csináltattad? Elégedett voltál-e vele?

Mennyibe került a komp lett ruha (anyagköltség plusz a varrás)?

Ha esetleg képed is van róla, és még tudnád velem osztani, nagyon hálás lennék :)


2020. ápr. 29. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ara Online Menyasszonyi- és esküvői kellékszaküzletben varrattam Pomázon. 130 ezer forintba került. Nagyon megérte.
2020. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én itt varrattam:


[link]


120 ezer volt anyaggal és munkadíjjal.

2020. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Benes Anita varrta, 420e Ft volt.
2020. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerősöm varratta, neki 50e-be került, vidéki varrónő, nagyon-nagyon egyszerű ruha volt (képet nem tudok róla mutatni), 6 éve volt az esküvő.
2020. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Vidéki varrónőnél majdnem ugyanez a ruha fehérben (vállán virág helyett kövekkel), 4 éve, 15e Ft, anyaggal együtt


[link]

2020. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az itt leírt árakhoz nem tudtok esetleg képet csatolni? Én beszéltem varrónővel, kértem árajánlatot, egy IGAZI esküvői ruhát nem varrna meg 150 alatt :) mármint úgy értem az igazit, hogy hagyomànyos, hosszú, csipkés vagy tüllös vagy akármilyet. Mert nekem pl az utolsó kommentben linkelt kép még fehér színben sem menyasszonyi ruha.
2020. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de igen, én is örülnék képeknek. Az utolsó előtti által linkelt pl. nagyon szép ruha, de nekem egy esküvői ruha nem ilyen:) Ez nekem egy sima alkalmi ruha.

Nekem ezek a típusú ruhák tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Szóval nem a klasszikus, habos, nagy szoknyás, abroncsos verzió, de a szépen kidolgozott, minőségű anyagokból, szépen megvarrt ruhák.

Kíváncsi lennék, hogy ezeket egy ügyes varrónő mennyiért csinálná meg.

2020. máj. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!