Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell engedélyt kérni a zenélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell engedélyt kérni a zenéléshez otthoni esküvő esetén?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 14:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Augusztus 14.-én lesz az esküvőnk itthon tartjuk,és nem tudom kell-e engedélyt kérni a zenéléshez,nem ugy szeretnénk emlékezni rá 20 év múlva hogy igaz milyen szép volt mikor ránk hívta T..ka nénje a rendőröket :D :D
2010. júl. 24. 14:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azért illő volna szólni, nehogy a Teri nénnye szaladjon át a kapával és befenyítsen ott mindenkit. :D
2010. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Talán ismered,hogy tudod milyen ???! :D :D

Köszi a választ :)

2010. júl. 24. 14:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de tipikus. ^^

Általában mindenkinek van egy kötekedő, méregzsák öregasszony szomszédja. ;)

2010. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen,ő egy tipikus méregzsák,kötekedős,semmi nem tetszik amit más csinál és nem ő típus :) :(
2010. júl. 24. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát hallod csak nehogy tényleg tönkretegye a lagzitokat. :S

Ezek képesek átmenni és patáliát csapni mindenki előtt.

2010. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Áhh azt nem hagyjuk,hogy tönkre tegye.(Max behivjuk h bulizzon egyet ő is :D ) Viccet félre téve megkérdezem azért a tanácsban hogy kell-e engedélyt kérni,mert ha van engedély csinálhat bármit !
2010. júl. 24. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Ua vagyok.

Szerintem is menj be a hivatalba, nehogy még a végén megbüntessenek.

Bár szerintem a saját portádon azt csinálsz amit akarsz.

Ja és sok boldogságot. ^^

2010. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszaidat.:)
2010. júl. 25. 11:20
 10/12 anonim ***** válasza:

HA nem közterületen történik az esemény akkor nem kell engedély!


Kapun belül akkor bömbölteted a zenét amikor akarod!

A szomszédok szólhatnak ugyan a rendőrnek de ha az még ki is jönne, bár ilyenre nem szoktak akkor sem tudna tenni semmit sem, max szólna de intézkedni ezzel kapcsolatban nem tud, nincs rá jog, csak ha közterületen történik a dolog.

2010. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!