Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segítesz nekem ebben a kérdésben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítesz nekem ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés
30 fő, milyen ételek lehetnek? Nálad mi volt? Zene milyensége? Kb mennyiből jövünk ki takarékosan?
2010. júl. 19. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
ha valaki vegás figyelembe kell azt venni :D
2010. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

zene:manele

ételek:szerintem válaszd a kedvenceidet

2010. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj arra, hogy ha valakinek érzékenysége van, pl.: cukorbetegség, lisztérzékenység, valamilyen allergia, akkor nekik is legyen mit enni.


Legyenek szerintem saláták, abból a vegetáriánus is tud enni, a húsevő pedig ehet hozzá húst.


Legyen szerintem sült/töltött hús, esetleg valami magyaros étel, édességek, rágcsálnivalók.

2010. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Svédasztal! Mindeki azt vesz belőle amit szeret! ;) Persze tényleg kell a különleges étkezést kívánó emberekre is figyelni, remélem mindekinek tudsz az ilyen bajáról. Allergiájáról pl.: mogyoró mandula. :-)
2010. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen ezekkel tisztában vagyunk.
2010. júl. 19. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Svédasztal drága.

Szokott lenni tyúkhúsleves esküvőn, meg sültes tál. Valami sült hús, pl. csirkecomb, valami rántott, pl. karaj, és valami vega, pl. sajt vagy gomba. Ezt lehet cifrázni, töltött csirke, töltött gomba... Vegyes köret, savanyú. Desszert: fagyi, de nem muszáj, úgyis ott a torta. Abból nem kell sok, esküvői tortával együtt max. másfél szelet fejenként, és még az is sok lesz. Esetleg valami sós és édes aprósüti. Sós jól jön, édes nem kötelező.

Éjfélkor szokott lenni töltött káposzta meg salátás tálak, sültekkel, maradékokkal. Nálunk az éjféli menü alig lett elég, pedig azt hittem, senki nem lesz éhes.

Én ragaszkodtam ahhoz, h zenekar legyen, de én zenész vagyok, és nagyon háklis arra, hogy szar a zene vagy nem. Emiatt nem volt olcsó, de legalább jó. :)

2010. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha svéd asztal lessz akkor lehet többféle saláta, grillezetthusok, rántott, sűlt, töltött prószábaforgatottrántothusi is, hozzá köretek.

Esetleg úgy is megegyezhettek az étteremel (ha ott lesz) hogy ti viszitek a salátákat (krumplis, kukorica, párizsisaláta) de a süteményt mindenképp érdemes nektek vinni. Kérjetek árajánlatot s egyezzetek meg max mennyi italt fizettek s milyet, ha azon felül rendel valaki akkor az a saját költsége. S néhány helyen lehet mellé még házi italt is vinni pl: bor, pálinka, likör.

Lehet úgy is, hogy csak a főtortát rendelitek, a többit pedig a vendégek hozzák. kb10-15ezret meglehet így spórolni s ha mondjuk már 10 rokon beválal egy -egy sütit sütni akkor senkinek nem olyan megterhelő.:)


Ha élőzenés este van akkor nekik is illik adni, ha nem akkor válogatás cdt kell készítenetek, nagyából 3-4pörgősebb s 1-2 lassúbb váltakozva így romantika is lehet s a fiatalabbja is rophat, mindenkinek lessz ideje kifújni magát, harapni valamit.

Esküvőkön álltalában magyar mulatós járja de néhány külföldivel is csodás élmény lehet.


.

2010. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a mi esküvőnkön 30-35-en voltunk.mi csináltuk a kaját,sütit,zenét,amit lehetett mindent.igy jött ki 100-120ezer forintból kb(a ruhám 15000 Ft volt,mert táncruha árba megkaptam).virág 13000-1 csokor 2 asztaldísz 3 kitűző 4 szülőköszöntő virág(nagykernél csináltattam).hajam 2000 sminkem 2000 köröm 2000 volt(mind ismerősök csinálták így olcsóbb volt.

kaja:svédasztalos volt.volt töltött dagadó(sima és májas töltelék),töltött karaj(kolbásszal)töltött csirke,stefánia szelet(fasérozott rúdban)rántott hús.köretnek rizs és hasábkrumpli.salátáknak:francia saláta,majonézes krumpli,sajtsaláta.

zenét szintén mi sináltuk.átvittüka gépünk a kultúrba(azt kértük el-ezért nem kellett fizetnünk),és arról szólt a zene.mulatós,idősebbeknek való,1-pár discó szám is.(kívánságműsor).akitől eddig visszajelzés jött,mindenki azt mondta h nagyon jó volt minden és nagyon jól érezték magukat.az ára visszajött,sőt valamivel több is pedig nem volt menyasszonytánc.

sok boldogságot nektek

2010. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönjük.
2010. júl. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!