Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi legyen a nem után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a nem után?

Figyelt kérdés

Eléggé elsiettük, vagy inkább elsiettettem a kapcsolatunk elejét, a körülmények miatt már azonnal nálam élt (a főbérlője voltam és kezdeményeztem), még egy éve se voltunk együtt amikor gyereket várt, nem így terveztük de jól jött ki, mire lediplomázott a fiunk ovis lett, dolgozunk mindketten, igazándiból minden rendben van velünk, de amikor szóba hoztam a házasságot határozottan elutasította, vagyis nem teljesen, csak annyit mondott hogy egy hivatalos anyakönyveztetőiben esetleg benne lenne, de semmiképp nem akar felhajtást csapni körülötte, mondván hogy az már nem illik, mert az a kicsi előtt kellett volna..

Ilyen helyzetben ilyen indok mellett érdemes próbálkozni más belátásra téríteni, vagy hagyjam annyiban?

Úgy érzem eléggé fáj neki hogy így alakult az eleje, mármint eléggé kibukott amikor egy kollégája megjegyezte hogy ő jól járt, a gyerekkel könnyen megfogott engem, de igazából ez fordítva is igaz, mert elég sok mindenről lemondott az egyetemi évek alatt a kicsi és én miattam, és voltak olyan időszakok amikor talán nem marad velem ha nincs a fiunk.

Nem tudom hogy ez áll e igazából a nem mögött, vagy hogy erőltessem e hogy beszéljen róla.

Azért ide írtam mert gondolom itt elég sok nő van, hátha valaki jobban érti, vagy volt már így..


2016. febr. 6. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha te el tudod fogadni a döntését, akkor hagyd rá. nem értek vele egyet, szerintem gyerek után is simán lehet nagy esküvő, de ha ő így gondolja akkor ez van. megkérdezheted, hogy van-e rá esély hogy meggondolja magát, de ha nem akkor ne erőltesd.
2016. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kiveszem a szavaidból a házasságra nem, csak az esküvőre mondott nemet. Így ezt kellene átgondolnod, hogy te melyiket szeretnéd. Azt, hogy a feleséged legyen és papíron is jóban-rosszban, vagy megmutatni mindenkinek, hogy na ő a te nőd, mert az esküvő kb ez.
2016. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt még van keresni valód. Megtudtok ti még alkudni egy szolid családi vacsorában is az esküvő után. Lehet a dínom dánom már necces, de szerintem is csak a lánykori ereszd el a hajamat sajnálja kicsit. De szerintem meggyőzhető valamennyire, hiszen a házasságban benne lenne.
2016. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van a hármasnak. Polgári szertartás plusz családi vacsi simán jó, mégiscsak megünneplitek, hogy immár hivatalosan is egy család vagytok. Illetve szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy mért nem szeretné, hisz ezt csak ő tudja megmondani. Ha nagyon ágáll ellene, akkor szerintem ne erőltesd.
2016. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!