Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tisztességtelen egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztességtelen egy nőnek kapcsolatot kezdeményezni ha ő is tetszik a férfinak de volegeny?

Figyelt kérdés
Ha a férfinak is tetszik a nő és a mennyasszonyaval kezd romlani a kapcsolata. A másik nővel meg kezd kialakulni a vonzalom. Ti foglalkoznatok ilyen kapcsolatban lévő férfival?
2015. jan. 19. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Persze, miert ne?

Viccelsz??

Te mit tennel hasonlo esetben? Neked jol esne ha a volegenyed a hatad mogott csalna??

2015. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak ha a férfi már szakított. Csak akkor. Addig nem kezdenék vele kapcsolatba.
2015. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Meg nem hazasok ha pedig tetszetek egymasnak akkor persze, miert ne. A vegso dontest ugyis o hozza meg, tehat ha ugy dont h veled folytatja az nem a te hibad, hanem az o dontese.


Szoval csak ezert ne szalaszd el mert lehet h o eleted szerelme.

2015. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Ehhez nem lenne gusztusom.

De szamomra mindegy milyen kapcsolatban van, ha az illeto foglalt, tetszhettek en neki, vagy o nekem, akkor sem mennek bele.

Nekem ez tabu.

2015. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Velem volt már ilyen. A férfi meg a nő ezer éve együtt voltak, el voltak jegyezve, minden, de már rég lapos volt a kapcsolatuk. Én egy idő után észrevettem, hogy nagyon tetszek a férfinak. Végül ő lépett, én csak egy egyéjszakásnak terveztem, de szinte rögtön szakított miattam. Jó pár évig együtt voltunk, aztán én léptem ki a kapcsolatból. Szóval, ha részéről komoly a vonzalom, érdemes komolyan venni. Nem minden történet fekete-fehér. :)
2015. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Lakótársam szintén egy vőlegénnyel kezdett. Nem igazán vállalta fel a csajt, éjfélkor mindig lelépett, sötét lépcsőházban közlekedtek (szemben lakott a menyasszonya). Aztán a pasi anyagi okokból dobta a lakótársnőmet. (A menyasszonyával közös hitelt vettek fel az épülő házukra és a legkevésbé sem hiányzott volna egy vagyonjogi per). Szóval kérdezd jól ki. Vállaljon fel rendesen, ne csak sötétben közlekedjetek és menjetek kézen fogva az utcán világosban is, az ő lakóhelyének környékén is. Ja és ne csak dugni ugorjon fel hozzád.
2015. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Tisztességtelen? Inkább megalázó.

Teljesen mindegy, mit mond a kapcsolatáról, ameddig a nővel van, addig mégsem lehet az olyan rossz.. én pedig nem leszek az alkalmi d*gópajtás, akinek az ágyában változatosságra lel szegény pára. Ha szakított a nővel, akkor elhiszem, hogy nem csak kényelmi opcióként foglalkoztatják a párkapcsolatok, addig viszont csak lefelé építheti a róla kialakult képet, ha foglalt létére mással flörtöl.

2015. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Férj, feleség, vagy akinek karikagyűrű van az ujján eleve tabu.
2015. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem házasok, még egy pár. Akár jó, akár rossz a kapcsolatuk, még együtt vannak.


Szerintem szánalmas az aki belemászik 2 ember kapcsolatába. És ugyanannyira pofátlan is. Csak sajnálni tudom azt aki annyira kétségbeesett, hogy foglalt pasira rámegy. Vannak szinglik is a világon. Ha körülnézne, biztos találna olyat aki tetszik neki.


Persze ha vihető a férfi akkor vigyék, a menyasszony legalább jól jár. Megszabadul egy hűtlen pasitól, és találhat olyat aki boldoggá teszi és nem kacsingat kifelé. Mert hogy ha a férfi belemegy a dologba, találkozgatnak stb, abból megcsalás lesz előbb utóbb.

2015. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávra tervezel: ha egyszer lelép az oltártól egy másik nőért, akkor mi a garancia, hogy másodszor nem teszi meg?

ha pedig nem:Egy kósza kalandért elcsenni más vőlegényét még leírni is rémes.

Persze, egy megcsaláshoz (legalább) ketten kellenek, de mi a biztosíték, hogy mikor te kerülsz abba a helyzetbe, akkor nem lesz egy harmadik? Szóval nem, semmiképp nem.

2015. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!