Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kaptatok eljegyzésre ajándékot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptatok eljegyzésre ajándékot?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 08:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Testvérek, szülők, nagyszülők, keresztszülők. Nálunk ez szokás, pedig próbáltam őket lebeszélni róla, de hajthatatlanok:)
2014. febr. 13. 21:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, eljegyzesre. Miért ne?
2014. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A párom 2 napja kérte meg a kezem, előtte hétvégén titokban elkért a szüleimtől, beavatta a dologba a testvéreim és az ő családját is. A lánykérés maga kettesben történt, utána pedig elmentünk mindkettőnk szüleihez aznap, és bejelentettük, elmeséltük mi volt, hogy volt, illetve a terveinkről beszéltünk az esküvőt illetően. Szüleim annyira örülnek a dolognak, hogy kitalálták, hogy be szeretnének minket fizetni egy wellness hétvégére, tehát úgy is fel lehet fogni, hogy mi ezt "kapjuk". Most hétvégén pedig a 2 család összeül, hogy közösen is "megünnepeljük" az eljegyzést, egy ebéddel.
2014. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem azét furcsa, mert nálunk az ljegyzés és az esküő köz maximum 6 hőnap szokott eltelni, és fura, hogy kapok pl februárban is valamit, majd augusztusban is tulajdonképpen csak azért is, mert elmondjuk házasodni fogunk, nem csak akkor, amikor már megtettük

Perzse nincs vele bajom, jó hogy ennyire sokféle szokás van, csak ilyet még nem hallottam eddig.:)

2014. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%
9-es vagyok. Januárban volt az eljegyzés, áprilisban polgári, augusztusban templomi és lagzi. És mindháromra kaptunk ajándékot. Elegyzésen 11 fő volt, polgárin 13 fő, lagzin 100 fő. Nekem meg az lenne fura, hogy elmegyek valaki eljegyzésére és nem viszek ajándékot vagy borítékot.
2014. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi tartottunk eljegyzesi partyt kaptunk is ajandekot vkitol penzt... ( anyutol egy extrabb porszivot kertunk mer pont megadta magat a mienk:) )
2014. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!